“Niezawodni!”
Włoska — recenzja

Włoska
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Śrem)
Opis: Loftowo- rustykalny klimat, ciepło dębu, wszechobecny zapach ziół i pizzy z pieca opalanego drewnem... to właśnie Włoska. Miejsce stworzone z pasji do gotowania i miłości do słonecznej Italii. Tylko jakość oryginalnych włoskich produktów w połączeniu ze świeżością lokalnych plonów pozwoli nam uchylić Wam cząstkę kulinarnego nieba, a przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie się jak w domu, włoskim
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny zjechaliśmy z trasy żeby do Was zawitać i jak zwykle było warto! Pizza pyszna z włoskimi składnikami-moim faworytem niezmiennie Di Bufala! Polecam każdemu wizytę we Włoskiej nawet jeśli miałby nadłożyć kilometrów- warto!!

Dziękujemy, martunia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 270rajs, Właściciel, WłoskaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Pani Marto serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że jesteśmy miejscem na kulinarnej mapie Polski, które lubi Pani odwiedzać. Będziemy robili wszystko by to się nigdy nie zmieniło! Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Włoską. Pizza naj najlepsza w Śremie. Lokal z fajnym klimatem. Pozostałe dania z karty też ok,smaczne sałatki. Wpadamy często i do tej pory nie zawiedlismy się.

Dziękujemy, 106agnieszkap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 270rajs, Właściciel, WłoskaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy! Bardzo się cieszymy, że doceniają nas Państwo i odwiedzają często. Mamy nadzieję dalej trzymać wysoki poziom by się to nigdy nie zmieniło!. Serdeczne pozdrowienia od całego zespołu Włoska!

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zamówiliśmy pizzę jako przystawkę, potem makarony i sałatkę - wszystko było baaardzo dobre! :) Duży plus za fajne piwka do wyboru.
Wszystkie dania dotarły do nas w odpowiednim czasie, a Pani kelnerka troszczyła się o nas cały wieczór - była przemiła i bardzo kompetentna. Wystrój jest bardzo ładny, widać, że we Włoskiej dba się o każdy szczegół. Dodatkowo, miłym zaskoczeniem była możliwość zagrania w ,,statki" i ,,państwa miasta" na podkładce do jedzenia - bardzo kreatywne!
Przyjechaliśmy specjalnie z Poznania i chętnie odwiedzimy Was ponownie.

Dziękujemy, juliabrudlooo

Pani Julio jak miło nam czytać takie recenzje! Baaaardzo dziękujemy za takie słowa i pozytywny odbiór! Proszę nas odwiedzać tak często jak to możliwe! Serdeczne pozdrowienia od całego zespołu.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Orginalne włoskie produkty i ich odpowiednie wykorzystanie. Miły oraz kompetentny personel. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, fikuscus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 270rajs, Właściciel, WłoskaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za Państwa recenzję i miłe słowa! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kolejnych odwiedzin.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam rewelacyjna włoska kuchnia , polecam , pizza i pasty w doskonałym smaku , obsługa kelnerska potrafiąca doradzić w wyborze

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, gerort

Serdecznie dziękujemy za dodaną recenzję. Proszę nas odwiedzać!!! Pozdrowienia od całego zespołu "Włoskiej".

Włoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Śrem, Wielkopolska
Śrem, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Włoska? Podziel się wrażeniami!