Sieraków

“Doskonale”
100 Jezior Restauracja — recenzja

100 Jezior Restauracja
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Sieraków)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie.
Lokal godny polecenia, piękna lokalizacja. Restauracja z widokiem na jezioro jaroszewskie.

Dziękujemy, aleksandratunkel

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miało być miło. Piękny widok na jezioro z tarasu restauracji.I to wszystko. Dalej było znacznie gorzej. Brudny stolik. Na ziemi resztki jedzenia i serwetek. Na prośbę o przetarcie Pani, która nas obsługiwała obrażona przeciągnęła stół brudną ścierką. Już wtedy trzeba było opuścić ten przybytek. Połowy dań z karty brak, wina nie ma. Po ustaleniu co jednak zostało i przyjęciu zamówienia okazało się, że jednego z dań jednak nie ma. Czekamy. Dania podawane każdemu osobno co 10 minut (4 osoby).Poza smażoną sielawą jedzenie niejadalne. Surówki stare. Pieczone ziemniaki gumowe. Byliśmy głodni i zmęczeni a po odwiedzinach w tej „restauracji” dodatkowo zażenowani. Jedyne czego teraz chcemy to zapomnieć i odzobaczyć.

2  Dziękujemy, Marcelina1976
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze milo, sprawnie i przyjemnie. Obsluga mila, pokoje przytulne, nie ma die do czego przyczepic. Blisko jeziorko, sniadanie skromne, ale to kwestia gustu. Jedzenie tylko na weselu probowalismy i bylo baaardzo smaczne. Pozdrawiamy serdecznie

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na "szybkim" objedzie podczas weekendowego wypadu. Z dziewczyną zamówiliśmy ryby, które były przyrządzone bardzo słabo. W jednej części ryby brak przypraw a kilka cm dalej soli więcej niż w Wieliczce. Kucharz miał chyba słaby dzień. Obsługa za to bardzo sprawana i miła, zdecydowanie na plus.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotrek C
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przez wiele lat jeździmy do Sierakowa na letnie wypady weekendowe. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty chyba największej tam restauracji zlokalizowanej przy samej plaży. I tutaj szok. Obsługa bardzo miła, standard ok. Jedzenie bardzo dobre, schabowy z zasmażaną kapustą bardzo smaczny. Sandacz także dobry. Karafki z kompotami pyszne. Ceny baaardzo przystępne. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, mo42mo

100 Jezior Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kwilcz, Wielkopolska

Międzychód, Wielkopolska

Pszczew, Ziemia Lubuska
Sieraków, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w 100 Jezior Restauracja? Podziel się wrażeniami!