Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Dużo podróżuję i czasami z przyjemnością nocuję w Symfonii i jestem zachwycona poziomem obsługi i pysznymi śniadaniami i obiadami. Ładne wnętrza i ciekawe menu zachęca mnie do dalszych odwiedzin. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia, na dodatek niedaleko Poznaniu chociaż położenie obiektu blisko ruchliwej drogi może trochę przeszkadzać.

Dziękujemy, ZbyszekO7
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018

Dobry hotel, mila obsługa, porcje na talerzu naprawdę spore za rozsądną cenę nie można się do niczego doczepić, wystrój klimatyczny bez zbędnych dodatków. Potrawy w restauracji smaczne dobrze doprawione

Dziękujemy, Bogumił W
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018

Od wielu lat całą rodziną korzystamy z tej restauracji, przy organizowaniu różnych imprez, a także lubię tam sama pojechać na dobry obiad.
Pierwsza restauracja, w której nie byliśmy w stanie zjeść tak dużych porcji obiadu. Pysznie i niedrogo. Jedzenie ładnie podane, dużo warzyw. Naprawdę polecam !

Dziękujemy, GraHor
Zrecenzowano: 25 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, wystrój ładny, raczej czysto, jedzenie średnie, żeby nie powiedzieć złe, owszem ilość na talerzu duża ale czy o to chodzi, nie polecam, tłusto, niedoprawione... mimo miłej obsługi i ładnego wystroju niestrawność i niesmak został...

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, jago-nat
Zrecenzowano: 4 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Razem z kilkunastoma znajomymi, bawiłem się w tym miejscu. Bardzo dobra kuchnia, zwlaszcza drób, miła obsługa, czysto. Muzyka trochę nie mój gust, bo to mieszanka disco polo z utworami w stylu Abby, ale po prośbie o inną DJ puścił moje klimaty (pop). Małym minusem jest brak widoku sali z miejsc gdzie się je. Ogólnie polecam :-)

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, saquas