Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018

Dobry hotel, mila obsługa, porcje na talerzu naprawdę spore za rozsądną cenę nie można się do niczego doczepić, wystrój klimatyczny bez zbędnych dodatków. Potrawy w restauracji smaczne dobrze doprawione

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Bogumił W
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018

Od wielu lat całą rodziną korzystamy z tej restauracji, przy organizowaniu różnych imprez, a także lubię tam sama pojechać na dobry obiad.
Pierwsza restauracja, w której nie byliśmy w stanie zjeść tak dużych porcji obiadu. Pysznie i niedrogo. Jedzenie ładnie podane, dużo warzyw. Naprawdę polecam !

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, GraHor
Zrecenzowano: 25 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, wystrój ładny, raczej czysto, jedzenie średnie, żeby nie powiedzieć złe, owszem ilość na talerzu duża ale czy o to chodzi, nie polecam, tłusto, niedoprawione... mimo miłej obsługi i ładnego wystroju niestrawność i niesmak został...

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, jago-nat
Zrecenzowano: 4 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Razem z kilkunastoma znajomymi, bawiłem się w tym miejscu. Bardzo dobra kuchnia, zwlaszcza drób, miła obsługa, czysto. Muzyka trochę nie mój gust, bo to mieszanka disco polo z utworami w stylu Abby, ale po prośbie o inną DJ puścił moje klimaty (pop). Małym minusem jest brak widoku sali z miejsc gdzie się je. Ogólnie polecam :-)

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, saquas
Zrecenzowano: 28 września 2015 z urządzeń przenośnych

Ślepy strzał w lokalnych restauracjach przywiodl nad do Symfoni.

Miejsce przy trasie na Gniezno chyba bardzo popularne, bo stolik na 4 osoby dostaliśmy rzutem na taśmę.

Z drugiej strony widziałem osoby które po 30 minutach z karta w ręku nie doczekały się podejścia kelnerki i musiały się o to dopomniec podchodząc do baru.

Jedzenie natomiast bardzo smaczne. Karta zawiera dużą ilość propozycji i wszystko jest dostępne. Z rzeczy wypróbowanych i godnych polecenia to łosoś na szpinaku z feta i golonka po bawarsku były wyśmienite.

Nie często zdarza się że dzieci zjadają do końca swoje dania, tu jednak nie było z tym problemu, również im bardzo smakowało. Watpliwym dodatkiem natomiast jest dodawany do dań dziecięcych żelek na ciepło w postaci myszy położony na frytkach :-)

Ceny trochę wygórowane. Starter podchodzą pod 20 zł, główne dania zaczynają się raczej od 30 zł. Ogólnie obiad z napojami dla rodziny 2+2 to około 150 zł.

Termin pobytu: wrzesień 2015
3  Dziękujemy, 943bartoszm