“Restauracja idealna”
Restauracja Frascati — recenzja

Restauracja Frascati
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Pleszew)

Uwielbiamy tą restaurację, zupy, dania główne czy desery to naprawdę prawdziwą ucztą smakową. Staramy się chodzić regularnie co jakiś czas i bardzo często trafiamy na zupełnie inne menu i kolejną porcję nowych smaków. Dania pięknie podane i niezwykle smaczne. Polecamy!!!!

Dziękujemy, Kasia G

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj, ponieważ restauracja w Gołuchowie była przepełniona i bardzo się z tego cieszę Ceny wydały nam się wysokie, ale były adekwatne do jakości potraw. Zamówiliśmy makaron z kurkami, krem z białych warzyw z kurkami, zupę rybną i bruschettę z owocami i kozim serem. Wszystko przepyszne, obawiałam się o śmietanowy sos do makaronu, jednak niepotrzebnie, bo był lekki i kremowy.

Dziękujemy, AngelikaEdyta
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wykwintne, niespotykane dania! Miła obsługa! Fajny wystrój restauracji! I przepyszne wino! Polecam serdecznie!!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kasik319
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna, chłodnik, stek , tagliatelle z łososiem w Frascati to przepis na przepyszny obiad POLECAMY !!!

1  Dziękujemy, Q3594RGmonikap
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pierś z kurczaka z batatami, makaron z ośmiornica - pycha. Skromne menu, ale świeżo i pysznie.
Wystrój minimalistyczny ale przyjemnie i czysto.
Wpadliśmy przejazdem - polecamy :)

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, Barbara W

Restauracja Frascati — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pleszew, Wielkopolska
Kotlin, Wielkopolska

Pleszew, Wielkopolska
Ludwina, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Frascati? Podziel się wrażeniami!