Oborniki

“Pobyt z Rodziną”
Kuchnia & Strych — recenzja

Kuchnia & Strych
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Oborniki)

Zacznę od przystawki, tatar podany bez cebulki,ogórka jajka i stosownych przypraw, rosół to czysty bulion z odrobiną surowej marchewki, polędwiczki bez smaku z gorzkim wędzonym ziemniakiem, proponowana przez kelnerkę ryba pieczona była jednak inna czyli chyba panierowana z dodatkiem ryżu z niesmacznym bobem. Wyszliśmy z restauracji zdegustowani!!!

Dziękujemy, martamako

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bedac na rowerze i w stroju kolarskim nie dostanie sie stolika, nawet na pustym tarasie. Stojak na rowery jest tylko elementem ozdobnym. Nie polecam

3  Dziękujemy, Mam W
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając restauracji dla nas plus 3 latki, natknelismy się właśnie na to miejsce. Już od wejścia, ogromne wrażenie. Wystrój, klimatyzacja i przemiła Pani, która zaprowadziła nas do stolika. Po kilku sekundach, kiedy córka chciała uciec co jest u niej normalne, Pani wręczyła jej menu do pokolorowania oraz zestaw kredek
Zupa krem szczawiowy - petarda!
Pierś z kaczki podana z pure z kapusty modrej, przepuszne buraki - niesamowite!
Schabowy z kością - rewelacja!
Córka oczywiście zachwycona ziemniaczkami z ketchupem i pyszna piersią z kurczaka w panie oraz blanszowaną marchewką. Dania nie były tłuste, były przemyślane.
Atmosfera, klimat, jedzenie, obsługa na 6+.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, 115jaf
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, ładnie podane, umiarkowane ceny. Nasz piesek dostał miskę z wodą. Ładne wnętrze.
Polecam.

Dziękujemy, 435barbarau
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji dotarliśmy późnym popołudniem i przywitała nas miła obsługa.
Na początek darmowy czekadeło, smalec z chlebem z własnego wypieku...mi nie przydał do gustu , żonie smakował
Zupa szczawiowa bardzo dobra , za to moje krewetki z kiełbaską chorizo ..po prostu SUPER ....
Dania główne makaron i polędwiczka z puree z pieczonego ziemniaka również bardzo dobre. Porcje są w sam raz a należę do osób które potrafią zjeść .
Domowa lemoniada z rabarbarem również bardzo dobra.

Znajomi polecali nam ta restauracje wielokrotnie, ponieważ przez Oborniki podróżujemy dość często , teraz juz wiemy gdzie skręcić z trasy 11 aby zjeść coś dobrego.

Polecamy w 100%

Dziękujemy, Kodziu

Kuchnia & Strych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oborniki, Wielkopolska
Szamotuły, Wielkopolska

Kiszewo, Wielkopolska
Oborniki, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kuchnia & Strych? Podziel się wrażeniami!