wciąż zaskakuje!

e-swiecicka
Must to see

Piotr S

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Jestem widzem trzeci rok z rzędu i wciąż zaskakuje mnie jak pięknie można pokazać zarys historii Polski. Oczywiście trzeba sprawnie otwierać szufladki w głowie, żeby móc w pełni chłonąć przedstawienie, nie można oglądać tego jako encyklopedię Polski, ale z pewnością jest to wspaniała lekcja historii opowiedziana zarówno dla dzieci i dorosłych. Jestem pod wrażeniem ciągłego rozwoju widowiska, efektu końcowego jakim jest całe przedstawienie, ale przede wszystkim liczby zaangażowanych osób, efekty specjalne, pirotechnika, światła, scenografia, rekwizyty ... wow! I na końcu, choć nie mniej ważne to przedział wiekowy aktorów - od moich ulubionych myszek bo czcigodne seniorstwo! Gratulacje dla zespołu organizującego! Park Dzieje! Dzięki, że jesteście,trzymam kciuki - wracam do Was za rok!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, e-swiecicka
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Przedstawienie warte obejrzenia, świetna plenerowa opowieść o Polsce. ponad trzystu aktorów i statystów w plenerze, z dużym rozmachem. Konkretne, nie przegadane widowisko. Naprawdę polecam :)

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Ludzie pasji, którzy ok kilku lat zdeterminowani rozwijają potencjał tego przedsięwzięcia. Nie zawsze wszystko działa, ale te błędy nic nie znaczą, gdy ogląda się lub bierze udział w tak znamienitym widowisku, które poprzedza biesiada staropolska. Nie byłem przekonany, a dziś jestem pod wrażeniem. Zachęcam do przyjścia!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Kolejny raz jesteśmy zachwyceni ! Chociaż, aby mieć pełnie przeżyć trzeba znać najważniejsze fakty z historię Polski, zwyczaje, legendy, culture.
Będziemy znów.

Dziękujemy, jacekTraveler
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Wspaniałe widowisko. Wybraliśmy się pierwszy raz. Reżyseria, gra światel, dźwięk. Akcja przenosi widza w świat magii i baśni. Koniecznie trzeba zobaczyć!

1  Dziękujemy, Kinga R