Luboń

“Rewelacja”
Wschodnia Sushi — recenzja

Wschodnia Sushi
Zamów online
Nr 5 wśród 11 Restauracje (Luboń)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, świeże, miła obsługa, która chętnie pomoże i doradzi w wyborze. Menu dla kobiet w ciąży, nie tylko jeden zestaw z karty, także każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, 592malwinam

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto przyjechać nawet z Poznania, aby zjeść tutaj sushi. Po pierwsze, super podejście do klienta - jest darmowa woda, miejsce jest przyjazne dla osób z pieskiem, łazienka posiada krem do rąk i nawet pampersy, miejsce dla dzieci, piękne stoliki na zewnątrz i cudowne prażynki krewetkowe z sosem jako starter. Co miesiąc nowa niezwykła rolka miesiąca oraz lunche oraz dowóz z pyszne.pl, gdy przyjdzie zima i nie chce nam się jechać do lokalu. Po drugie pyszne jedzonko. Zarówno zupy, przystawki jak sushi, naprawdę doskonałe. Uwielbiam waszą promkę na wino choia oraz wkładkę sezonową. Po trzecie, wystrój lokalu. Jest tylko 5 stolików, więc czasami trzeba walczyć o miejsce. Latem jest kilka miejsc na dworze. Lokal powiększa lustro i wiszące żurawie z origami, które wyglądają magicznie. Jest to moje ulubione miejsce na sushi!! Zróbcie dostawę do Puszczykowa za niższą cenę, a będę zamawiać jeszcze częściej

Dziękujemy, angelabella2017
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Mieszkam w Luboniu i do restauracji praktycznie chodzę tylko na SUSHI dlatego obecnie mam już trochę rozeznania ;) na wschodniej byłem krótko po otwarciu i ogolnie oceniłem to miejsce jako OK ale w ostatnim czasie byłem tam 2x i muszę przyznać, że aktulanie to naprawdę super miejscówka! dużo się pozmieniało! właściciele naprali pewności siebie ale to przekłdada się tylko na lepszą jakość, często idzie się do knajpy i z czasem jest gorzej a tu dużo dużo lepiej - aż pozazdrościć i fajnie że to miejsce jest tak blisko i w sumie to tak naprawdę mimo małej powierzchni można się tam jeszcze dostać ;) naprawdę w tym miejscu chciałbym pochwalić tak myślę Panie właścicielkę bo wida ewidentnie tam rękę kobiecą za perfekcję i ciągłe doskonalenie - to naprawdę widać !! proszę dalej tak postępować i pomyśleć o kolejnej miejscówce :) oczywiście pozdrowienia dla zawsze miłej i uśmiechniętej obsługi oraz sushi masterów którzy mają tam co robić ;) ale naprawdę Wasza robota jest doceniana i różni się od wielu innych knajp konkurencji! SZACUNEK ;) i mam nadzieję, że się nie wypalicie!

Dziękujemy, piotrgorz
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Wschodnią odwiedziłem wczoraj i jestem pod ogromnym wrażeniem :)
Jedzenie super rolki spore no no naprawdę extra polecam w 100% Obsługa profesjonalna lokal naprawdę zajefajnie zrobiony :)

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano 27 maja 2019

Jestem dość częstym gościem w restauracjach z sushi, jednak tę mogę uznać jaką jedną z najlepszych w których jadłem.
Przed głównym posiłkiem butelka wody oraz chipsy krewetkowe gratis.
Wolę wybrać rolki niż brać zestawy, bo to mi daje pełną swobodę w wyborze.
Rolki mogę uznać jako wyśmienite - aż zachęcają do powrotu. Obsługa kelnerska bardzo miła, w razie potrzeby dziewczyny doradzają.
Wystrój - ściana z luster optycznie powiększa lokal. Toaleta bez zarzutu. Miejsce dla dzieci również się znajdzie, a przy dobrej pogodzie można skorzystać z miejsc na dworze.
Ceny może nie należą do najniższych, jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że jakość jest wysoka.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Wschodnia Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Luboń, Wielkopolska
Luboń, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Wschodnia Sushi? Podziel się wrażeniami!