Koźmin Wielkopolski
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Gorąco polecam, tradycyjny schabowy i polędwica wołowa - wszystko świeżutkie i smaczne, niesamowite desery ale szczególnie polecam sałatkę z avocado, no i całość w bardzo rozsądnej cenie. Nowoczesny i dobrze urządzony lokal i przybytki oraz bardzo dobra i sympatyczna obsługa. Jedno z najlepszych miejsc w okolicach Koźmina wlkp.
Były Koźminiak

1  Dziękujemy, Ex_Kozminiak
Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miło, czysto i wszystko czego można oczekiwać od hotelu na dobrym europejskim poziomie.
Na uwagę zasługuje bardzo dobra kuchnia (obiady). Plus za strefę SPA. Bardzo miłe i urokliwe miasteczko.
Polecam ludziom w podróży.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, wegota
Zrecenzowano: 23 listopada 2018

Czyste przestronne, wyciszone (nawet od strony ulicy hałas uliczny nie przeszkadzał) pokoje, nowoczesny styl, wszystkie urządzenia sprawne...wifi, tv, klimatyzacja itd. Wygodne zaplecze konferencyjne, kręgielnia (2 tory) i strefa SPA. Rewelacyjna kuchnia, zarówno śniadania jak i obiady, z naciskiem na obiady ;-)! Przez kilka dni, "testowane" było wiele dań. Bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte kelnerki oraz gospodarz. Obiekt dostosowany dla niepełnosprawych.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokoje nie od strony ulicy. Polecam pokój nr 107...
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Sławomir W
Zrecenzowano: 22 lutego 2018

Nigdy bym się nie spodziewał, że w takiej mieścince znajdę tak dobry hotel. Nowoczesny, czysty, tani. Pokoje przestronne. Personel miły i uczynny. Śniadanie bardzo poprawne. Cztery gwiazdki bez problemu. Polecam gorąco.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Adam_Jaworek
Zrecenzowano: 26 stycznia 2018

Rzadko spotyka się hotele o takim standardzie w małych miasteczkach. Cenowo jest przystępnie, a w hotelu jest naprawdę dobra restauracja. Śniadanie było przyzwoite, a obsługa bardzo miła. Brakowało mi tylko czajnika w pokoju, żeby można sobie było zrobić herbatę. A jedyny mankament to hałas z ulicy, więc warto prosić o pokój z oknami po drugiej stronie.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Lobo_tommy666