“Koło też może się pochwalić świetną restauracją sushi”
Loko Sushi — recenzja

Loko Sushi
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Koło)
Zrecenzowano 4 września 2019

Przypadkowo trafiłem do Loko Sushi. Ale nie żałuję.
Bardzo miła obsługa, młody personel, za to zorientowany.
Często, jeżeli nie chcę gotowych zestawów, proszę o pomoc. Widać że obsługująca pani bardzo dobrze się orientowała w temacie i doradziła w wyborze.
Danie podane ze starannością, elegancją i dobrym gustem. Tak jak super wyglądało, tak również smakowało. I wiem że tam wrócę.
Kwestia cen - ta restauracja ma rolki w porach lunchowych w promocyjnych cenach. Warto z tego skorzystać. Dzięki temu mamy super jakość i umiarkowaną cenę.
Poza tym - toaleta - jasna, duża i czysta bez niemiłych zapachów. Widać że ten obszar jest również zadbany.
Przed lokalem na szerokim chodniku miejsce na 6 samochodów (mam nadzieję że się tu nie mylę).
Można również zamawiać dania telefonicznie i z tego co słyszałem - nie ma nadzwyczajnie długiego oczekiwania choć pewnie zależy to od pory dnia.

1  Dziękujemy, Krzych_D_3003
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2019

Loko Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koło, Wielkopolska
Koło, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Loko Sushi? Podziel się wrażeniami!