“!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja BIAŁY FORTEPIAN
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Koło)
Zrecenzowano 10 września 2019

Dwie sale, jedna z barem i bilardem. Druga duża, piękna i nowoczesna sala idealna na wszelkie imprezy. Jedzenie pyszne.

Dziękujemy, Meowcox
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ogromna sala. Przeznaczona głównie na wesela lub stypy. Sam obiad był dobry, urozmaicony, ale bez "iskry".

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, wojciechk96
Zrecenzowano 18 listopada 2016

Jedzenie nie jest złe.
Nie próbowałem pizzy. Klasyczny obiad jednak był przyzwoity.
Brak dobrego piwa z małych polskich browarów, których coraz to więcej u nas, tylko koncern.
Obiekt posiada salę restauracyjną dość obszerną, do tego jeszcze sala balowa/bankietowa - w moim odczuciu ogromna.
Na minus jakość muzyki. Ściany i słupy pooklejane są wizerunkami najwspanialszych muzyków rockowych (Bob Dylan, Tina Turner, Jimi Hendrix, Sting, Bono i wielu innych). Próżno jednak moje zmysły wyczekiwały jakiegokolwiek songu tych artystów przez przeszło 2 godziny oczekiwania i spożywania posiłku. A szkoda...
Nie wiem czy serwis pozwoli mi napisać drugą recenzję tego miejsca jako hotelu.
Więc poskarżę się tutaj od razu.
Pokoje czyste raczej bez zarzutu, ale przegrody między nimi to dramat.
Jest to chyba podstawowa wada polskich hoteli - ściany pomiędzy pokojami są beznadziejnie nie tłumiące dźwięków. Słychać było chrapanie sąsiada obok, głośno było słychać. Okno od strony ulicy, to też dość uciążliwe. Może pokój nr 4 jest wolny od takich wad, jednak nie dane mi było sprawdzić.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Piotr K

Restauracja BIAŁY FORTEPIAN — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koło, Wielkopolska
Koło, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja BIAŁY FORTEPIAN? Podziel się wrażeniami!