Kłodawa
Zrecenzowano: 26 listopada 2018

ciche spokojne miejsce,pokój czysty,bardzo wygodne łóżko,dobra kuchnia,strefa relaksu:jacuzzi i basen(w sobotę wieczór mieliśmy na wyłączność-rewelacja:) ) też sauny choć nie były włączone,myślę że ze względu na małą ilość gości w hotelu
sauny dodatkowo płatne,bo basen i jacuzzi w cenie noclegu,bardzo miła,przesympatyczna wręcz obsługa

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, asiula76
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Byliśmy bardzo mile zaskoczeni ujmującą ciszą tego miejsca, choć mogę sobie wyobrazić że przy pełnym obłożeniu może być inaczej. Standard pomieszczeń był w zupełności wystarczający dla nas. Czystość pomieszczeń nie budziła żadnych zastrzeżeń. Ze względu na nasze plany nie mieliśmy okazji skorzystać z restauracji tak więc nie możemy ocenić jakości posiłków (śniadanie było OK) oraz z pozostałych udogodnień hotelu. Udało się nam jednak pospacerować po terenach dookoła hotelu jak też po okolicznych łąkach i ten spacer był bardzo miłym dodatkiem do naszego krótkiego pobytu.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, dudalski
Zrecenzowano: 4 października 2017

Był to mój pierwszy i podejrzewam ostatni pobyt w Trzech Stawach. 2 dni pobytu w zupełności wystarczą, aby ocenić miejsce jako bardzo przeciętne. Pokoje pozostawiają dużo do życzenia, a mianowicie ich czystość i jakość: łazienka niedokładnie wyczyszczona i udostępniona dla gości, luźne uchwyty słuchawki pod prysznicem i uchwyty papieru toaletowego (papier toaletowy w postaci bardzo cienkich chusteczek higienicznych, nienadających się do roli papieru toaletowego...!), brak uchwytu w drzwiach kabiny prysznicowej, pajęczyny w rogach pokoju i na ścianach, bardzo cienkie ściany pokoju, przez które słychać normalną rozmowę gości zza ściany. Hall na piętrze bardzo ciemny i źle oświetlony, nadający jemu wyglądu, niczym scena z horroru...wszechobecne "stroiki" ze sztucznych kwiatów, niczym rodem z PRL'u, zbierające warstwy kurzu.
Jeżeli chodzi o restaurację i serwowane dania z karty...jakość ich pozostawia wiele do życzenia (wiele z nich to dania typu: "á la..."), a ceny wzięte wprost z 5***** hoteli!!!

Śniadania za to bardzo smaczne, wielokierunkowe i wliczone w cenę noclegu.

Plusem dla Trzech Stawów jest bardzo miła, kulturalna i przychylna gościom obsługa jak również możliwość skorzystania ze strefy wellness: basenu i jacuzzi (wliczone w cenę noclegu).

Polecam właścicielom przybytku zwrócić szczególną uwagę na poprawienie standardów pokoi (czystość i jakość wyposażenia) oraz jakość i cenę dań z karty restauracyjnej.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, 680micha_s
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2016

W urokliwej okolicy pośród trzech stawów stoi hotelik. Bardzo ładna stylizacja pokoi.
Niestety uprzejmość obsługi mało kompatybilna z otoczeniem. Mała elastyczność na potrzeby gości. Jaccuzi włączające się w cyklach mało przystosowanych do potrzeb.

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, Janusz D