“Słony placek”
Restauracja Folklor — recenzja

Restauracja Folklor
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Jastrowie)

Polecam zupę szczawiowa natomiast jeżeli chodzi o placek po zbójnicku ...słony.... to mało powiedziane danie przesolone do tego stopnia ,ze wręcz niezjadliwe.

Dziękujemy, Izabela T

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To kolejna nasza wizyta w tej restauracji. Zastanawiałem się nad ilością „gwiazdek”... zdecydowałem się na 3 ponieważ: jest smacznie ale nie jest bardzo dobrze. Żurek bardzo treściwy w kiełbaski i to przeróżne, ale jakiś taki rzadki i bez ziemniaków. Naleśniki całkiem niezłe. Zupa grzybowa nienajgorszy. Ale pierogi ruskie są już słabe... Burger? Mięso za suche, bułka taka sobie. Czyli na trzy gwiazdki się nadaje. Porcje spore, dania gorące. Na pewno jeszcze tutaj zajrzymy z nadzieją patrząc na inne dania w karcie. Możliwość płacenia kartą.

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 1 września 2019

Byłam razem z rodziną na obiedzie, jedzenie znakomite, ale na zamówienie czekaliśmy ponad godzinę i każdy członek rodziny dostał swoje danie w sporych odstępach czasu przez co nie mogliśmy zjeść wspólnie tylko każdy jadł osobno, byliśmy zdenerwowani i całe niedzielne popołudnie mieliśmy zniszczone przez obsługę w restauracji.

Dziękujemy, Feniks1551
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji wstąpiliśmy w drodze z wakacji. Lekki szok że zamawia się przy łasze, menu całkiem sympatyczne ale lekko już podniszczone. Kolejka dość powoli się przesuwa, obsługa ok, czas oczekiwania nie najdłuższy. Zamówiliśmy flaki z pieczywem (własnego wypieku), placek z gulaszem duży i schabowego w panierce. Do schab frytek dostaliśmy jak na trzy porcje, nie do przejedzenia ogólnie dania smaczne, bez większego szału ale poprawne. Wielki plus za możliwość zakupu chleba, kiełbas i wielu przetworów wlasnych. Na zewnątrz edzarnia więc zapach zaprasza z daleka. Minus za brak obsługi kelnerskiej, duży minus. Dziewczyny nie mają szans na napiwek a przy łasze robi się sztuczny tłok. Mimo wszystko polecam zajrzeć w to miejsce bo warto chociażby dla swojskiego chlebka i smalczyku

Dziękujemy, 483kasiac
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po 15 minutach stania przy pustym, brudnym stole doczekaliśmy się sprzątnięcia talerzy (resztki jedzenia z blatu musieliśmy usunąć sami) i mogliśmy zająć stolik aby udać się do baru w celu złożenia zamówienia (samoobsługa). W kolejce staliśmy 45 minut. Nie dlatego, że była długa, ale dlatego że nie przesuwała się z tajemniczych przyczyn. W między czasie z wywieszonych tablic znikały kolejne dostępne pozycje z menu. Kiedy wreszcie dotarliśmy do kasy, po podaniu numeru stolika usłyszeliśmy od pani kasjerki „czas oczekiwania- godzina” - beznamiętnym tonem. Wpatrywała się w nas z nadzieją ze się poddamy. Tak tez zrobiliśmy, zmarnowana godzina czekania, kolejna godzina jazdy do Trojmiasta również, bo nadlozylismy drogi specjalnie żeby zjeść w tym właśnie lokalu, zachęceni opiniami na TA.
Nie popełniajcie tego błędu. Organizacja i obsługa baru beznadziejna, restauracja to nie jest. Jedzenia nie mieliśmy szansy spróbować wiec nie oceniam. „Domowe” produkty sprzedawane przy okazji można dostać w każdych większych delikatesach.
Zdecydowanie odradzam. Chyba ze macie dużo czasu, lubicie stać w kolejce, sprzątać po innych gościach i być traktowani jak intruzi.

1  Dziękujemy, beatasto

Restauracja Folklor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrowie, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Folklor? Podziel się wrażeniami!