“Jedzenie A atmosfera”
Restauracja Folklor — recenzja

Restauracja Folklor
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Jastrowie)
Zrecenzowano 1 września 2019

Byłam razem z rodziną na obiedzie, jedzenie znakomite, ale na zamówienie czekaliśmy ponad godzinę i każdy członek rodziny dostał swoje danie w sporych odstępach czasu przez co nie mogliśmy zjeść wspólnie tylko każdy jadł osobno, byliśmy zdenerwowani i całe niedzielne popołudnie mieliśmy zniszczone przez obsługę w restauracji.

Dziękujemy, Feniks1551

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji wstąpiliśmy w drodze z wakacji. Lekki szok że zamawia się przy łasze, menu całkiem sympatyczne ale lekko już podniszczone. Kolejka dość powoli się przesuwa, obsługa ok, czas oczekiwania nie najdłuższy. Zamówiliśmy flaki z pieczywem (własnego wypieku), placek z gulaszem duży i schabowego w panierce. Do schab frytek dostaliśmy jak na trzy porcje, nie do przejedzenia ogólnie dania smaczne, bez większego szału ale poprawne. Wielki plus za możliwość zakupu chleba, kiełbas i wielu przetworów wlasnych. Na zewnątrz edzarnia więc zapach zaprasza z daleka. Minus za brak obsługi kelnerskiej, duży minus. Dziewczyny nie mają szans na napiwek a przy łasze robi się sztuczny tłok. Mimo wszystko polecam zajrzeć w to miejsce bo warto chociażby dla swojskiego chlebka i smalczyku

Dziękujemy, 483kasiac
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po 15 minutach stania przy pustym, brudnym stole doczekaliśmy się sprzątnięcia talerzy (resztki jedzenia z blatu musieliśmy usunąć sami) i mogliśmy zająć stolik aby udać się do baru w celu złożenia zamówienia (samoobsługa). W kolejce staliśmy 45 minut. Nie dlatego, że była długa, ale dlatego że nie przesuwała się z tajemniczych przyczyn. W między czasie z wywieszonych tablic znikały kolejne dostępne pozycje z menu. Kiedy wreszcie dotarliśmy do kasy, po podaniu numeru stolika usłyszeliśmy od pani kasjerki „czas oczekiwania- godzina” - beznamiętnym tonem. Wpatrywała się w nas z nadzieją ze się poddamy. Tak tez zrobiliśmy, zmarnowana godzina czekania, kolejna godzina jazdy do Trojmiasta również, bo nadlozylismy drogi specjalnie żeby zjeść w tym właśnie lokalu, zachęceni opiniami na TA.
Nie popełniajcie tego błędu. Organizacja i obsługa baru beznadziejna, restauracja to nie jest. Jedzenia nie mieliśmy szansy spróbować wiec nie oceniam. „Domowe” produkty sprzedawane przy okazji można dostać w każdych większych delikatesach.
Zdecydowanie odradzam. Chyba ze macie dużo czasu, lubicie stać w kolejce, sprzątać po innych gościach i być traktowani jak intruzi.

1  Dziękujemy, beatasto
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Pierogi z gęsiny chociaż nie tanie 29 zł naprawdę bardzo pyszne. Koledzy zamówili
schabowego i również byli zadowoleni. Ładnie i przytulnie. Można kupi wyroby naturalne.

Dziękujemy, Faramir2015
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, coś mnie podkusiło abym wspólnie z rodziną i znajomymi zatrzymał się w tej „restauracji”. Wzięliśmy zupę dnia, aby szybko ruszyć w dalszą podróż, cóż było to bardzo złudne. Kawę otrzymaliśmy szybko, ale na zupę czekaliśmy. Po 40 minutach otrzymaliśmy pierwsze 2 zupy. Na kolejne było nam czekać kolejne 30 minut. Dopiero po dwóch interwencjach otrzymaliśmy zaległe 2 zupy, delikatnie podgrzane. Niestety było kontynuowane pasmo porażek tej „pseudo” restauracji gdy przyszło do płacenia, kelnerki zapłaty nie przyjmują, po staniu w kolejce do kasy okazało się, że trzeba iść do innej, gdzie również stała długa kolejka. Żałuję, że na początku nie zatrzymałem się na zakupie chleba, bo recenzja była by bardzo dobra. Widać, że FOLKLOR potrzebuje jeszcze raz Pani Gesler z jej rewolucjami. Logistyka naprawdę tam szwankuje, ale przynajmniej warto zatrzymać się tutaj aby zakupić chleb. W tej restauracji panuje faktyczny FOLKLOR logistyczno kelnerski.

2  Dziękujemy, PrzemoZ71

Restauracja Folklor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrowie, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Folklor? Podziel się wrażeniami!