“Rewelacja!!!”
Restauracja Krawatka — recenzja

Restauracja Krawatka
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Gostyń)
Opis: Kuchnia Krawatki bazuje na świeżych, regionalnych i dostępnych sezonowych produktach. Na ich podstawie tworzone jest menu i zmieniane przynajmniej cztery razy w roku. W naszej restauracji możemy rozkoszować się polskimi potrawami przygotowywanymi od podstaw. Wszystkie dania wydawane są w oryginalnym stylu z użyciem nowoczesnego sprzętu i technik kulinarnych. W ciągu dnia można zjeść biznesowy lunch, a wieczorem odprężyć się przy wykwintnej kolacji i kieliszku dobrego wina.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz całkiem niepozornie lecz po otwarciu drzwi wszystko się zmienia. Obsługa przemiła i kompetentna. Wystrój bardzo ładny. Jedzenie obłędne. Tego nie da się opisać, po prostu trzeba spróbować. Polecamy w 100%. Warto było przejechać trochę kilometrów by odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, aguchna

Zrecenzowano 1 września 2019

Podane dania bardzo dobre, ciekawie podane, wszyscy uczestnicy obiadu ocenili swoje dania pod względem smaku i wyglądu jako bardzo dobre.

Dziękujemy, TLpion
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najsmaczniejsze jedzenie jakie jedliśmy kiedykolwiek z żoną. Restauracja na najwyższym poziomie kulinarnym. Polecam każdemu.

1  Dziękujemy, Marious1990
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając przydrożnej knajpki przez przypadek trafiłem tu! Co za pyszne zupełnie zaskakujące miejsce . Jedzenie fantastyczne o ciekawych smakach , przełamanie monotonii regularnych lokali . Obsługa miła i kompetentna . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Nie moge sie doczekać kolejnej wizyty bo całego menu na raz kie zmieszczę ! Polecam !!!!

Dziękujemy, yarullj
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne wnętrze, chociaż z zewnątrz bardzo niepozorne :) Przybyliśmy na deser i kawę - fondant czekoladowy idealny, taki jaki powinien być. Obłędny!
Taka wizyta zachęca do kolejnych odwiedzin, tym razem na obiad. Miejsce świetne na randkę, spotkanie rodzinne czy biznesowe :)

1  Dziękujemy, malgorzata_02

Restauracja Krawatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gostyń, Wielkopolska

Gostyń, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Krawatka? Podziel się wrażeniami!