Pasym

“Wczesny Gierek”
Restauracja Nad Kalwa — recenzja

Restauracja Nad Kalwa
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Pasym)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po długim czekaniu oraz za nieproporcjonalnie duże pieniądze otrzymaliśmy ociekającą tłuszczem, ledwo ciepłą pomidorówkę z rozgotowanym makaronem, żurek, ze zważoną śmietaną, usmażone na nieświeżym oleju ziemniaki opiekane i rybę, która miała być linem w śmietanie, a była sucharkiem z masą ości polanym czymś śmietanopodobnym z dużą ilością cebuli. Do malkontentów nie należę, ale w tym wypadku nie pozostaje mi nic innego jak ostrzec głodnych, by omijali to miejsce. Mottem ich powinno być „i tak było tylko przejazdem”.

Dziękujemy, Pawel J

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Trochę wystrachała mnie recenzja tutaj napisana że na rybie przekręcają więc poprosiłem żeby mi w kuchni sprawdzili ile taki dzwonek lina waży.
Jak widać porcja przyzwoita a i zestaw z opiekanymi ziemniaczkami za 29 zł to też cena w porządku.
Sosu bym nie brał bo za dużo przypraw.
Żona wzięła pierogi i wyglądały znacznie lepiej żeby nie powiedzieć zupełnie inaczej niż to co pokazują inni w opinia g**gle. Zdecydowanie porcja obiadowa.

Dziękujemy, freesbee80
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Specjalnie zajechalismy do Pasymia po drodze żeby zjeść rybkę smażoną. Wiem, że ryby są drogie, ale częściowo wprowadzono nas w błąd, ponieważ cena dotyczyła 100 g a nie 200 jak można było zrozumieć z opowieści miłej pani. Za kawałek sandacz i lina z frytkami i surowkami plus po piwie zapłaciliśmy prawie 100 zł. Frytek mało, rybka niezła. Ale cena nas trochę powalila.

Dziękujemy, Olga f
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety jedzenie niezbyt dobre. Wszedzie nawalone tyle przypraw, ze prawie nie czuć smaku właściwego.
Ciasto na pizze gorzkie, jedyne co bylo dobre bez zastrzeżeń to frytki...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 525agnieszkak
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Termin wizyty: sierpień 2016

Byłeś(-aś) w Restauracja Nad Kalwa? Podziel się wrażeniami!