“Pyszne lody”

Lody Naturalne Na Placu
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Pasłęk)
Zrecenzowano 6 września 2019

Lody przepyszne i co ważne, naturalne :) Duży wybór wymyślnych smaków np.pietruszka, marchewka. Polecam

Dziękujemy, 566agnieszkan

Zrecenzowano 8 marca 2019

Słabo :(, Lody mało wyraziste smakowo, jadłem lepsze. Przy większym słońcu szybko się rozpuszczają. Nawet dorosły ma problem z cieknącym lodem. Za bardzo wodniste były.

Dziękujemy, Grzegorz J
Zrecenzowano 4 września 2018

Pyszne naturalne lody, niespotykane smaki, bardzo miła obłsuga i dobra lokalizacja. Warto spróbować nie tylko w upalne dni :) POLECAM

Dziękujemy, Anton B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Naprawdę smaczne lody w sąsiedztwie atrakcyjnego placu zabaw. POLECAM! Miła obsługa, ceny rozsądne!!

Dziękujemy, Marpizo13
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam, wysmienite lody, zarowno przeróżne wyszukane smaki jak i te klasyczne. Cena: 3zl za gałkę.

Tak trzymac!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Piotr S

Lody Naturalne Na Placu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Lody Naturalne Na Placu? Podziel się wrażeniami!