Niedzielny relaks

Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019
Michał P
Ostróda, Polska
Miejsce warte odwiedzin.

Bardzo mile miejsce z pyszna, domowa kuchnia. Polecam dla rodzin. Duzo aktywnosci; malowanie na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lipca 2018
KatjaEva
Kopenhaga, Dania

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogród Rajski wywarł na nas olbrzymie wrażenie. Na każdym kroku widać zaangażowanie osób tam pracujących. Na wstępie każdy dostał rysunkową mapę ogrodu z zaznaczonymi przystankami. Szczególnie podobało nam się wejście do kamiennego ogrodu, gdzie wchodziło się przez drzwi z bambusowych wiszących tyczek. Potem wizyta w garncarni, gdzie można było lepić na kole, czy malować na szkle. W trakcie zwiedzania gospoda oferowała pyszne jedzenie. Pozycja do zwiedzania obowiązkowa.

Dziękujemy, katgim b
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie można spędzić tutaj czas aktywnie lub też pasywnie, na miejscu gospoda z pysznym domowym jedzeniem polecam zajechać będąc na S7

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, lukaszmnr
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam przypadkiem, ale to co zastaliśmy przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania.

Sam urok tego miejsca i pomysł to jedno, ale dania i obsługa - klasa! :)

Rosół z pierożkami, których nazwy nie powtórzę - świetny. :) Pierożki rewelacyjne.

Krem z pokrzywy - bardzo ładnie podany, smaczny - trochę przypomina krem z dyni.

Pierożki z kaczką - rewelacyjne, zdecydowanie najlepsze danie. Pyszna okrasa, ciasto dość grube, ale jak dla mnie idealne.

Szkoda, że otwarte tylko do 17:00 i sjest to atrakcja głównie dla dzieci, ale na pewno tam wrócimy. :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Dla każdego coś miłego. Najbardziej polecam spacer z mapą po magicznym ogrodzie. Niektóre miejsca są urokliwe i bardzo ciekawe, a nawet smaczne (Wzgórze Winorośli). Piękne zapachy roślin i ziół ma długo pozostają w pamięci

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce położone na uboczu trasy do Nidzicy. Super zajęcia garncarskie - i dla młodszych i starszych. Za dodatkową opłatą można pozostawić swoje wytwory do wypalenia.
Ogród o tej porze roku już nieco przywiędnięty ale i tak nadaje się na przyjemny spacer.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, OiG_w_podrozy