“Włosy wszędzie ”

Zajazd Przystanek Piławki
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Miłomłyn)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W jedzeniu znalazłam z 5 włosów, pieczone ziemniaki były „wczorajsze”, ryba sucha, ceny średnie. Od jezdni mega głośno.

Dziękujemy, 860anastazjad

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Lokalizacja jest przyjemna. Obiekt fajnie położony nad jeziorem. Podobno można wynająć kajaki ale nie skorzystaliśmy z tej opcji. Dojazd nie jest tak trudny jak się spodziewaliśmy, czytając wcześniejsze wpisy. Po prostu trzeba wiedzieć, gdzie skręcić na rondzie:) W pokoju była czysta pościel, ręczniki, koce, czajnik i szklanki. Można było włączyć sobie ogrzewanie w pokoju (nocki były dość zimne). Na miejscu można zjeść smaczne ryby. Co do minusów: zapach stęchlizny jest dość mocny. Kiedy wyjeżdżaliśmy wszystkie nasze rzeczy były nim przesiąknięte. W pokoju przydałaby się jakaś szafa na ubrania lub chociaż więcej wieszaków, bo 2 wieszaki na dwie osoby to stanowczo za mało. W oknie była siatka ale i tak komary wlatywały do pokoju, więc jeśli się ktoś tam wybiera w sezonie komarowym, to proponuję zabrać "raid" do kontaktu czy coś takiego. Trzeba też uzbroić się w cierpliwość jedząc obiad na miejscu, bo obsługa, choć sympatyczna, to jakaś taka mało lotna; sam szef też nieźle zakręcony. Co chwilę czegoś zapominali: a to sałatek, a to pierogów... Ale jedzenie dobre:)

Dziękujemy, magdapl
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe, klimatyczne miejsce niestety ale ze słabym dojazdem z trasy - brak jakichkolwiek znaków i zjazdu z drogi szybkiego ruchu. Trzeba pokombinować. Widok z okien piękny. Jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano 15 lutego 2019

bardzo smaczna regionalna kuchnia z pięknym widokiem na jezioro. Kiedyś miejsce dostepne bezpośrdnio z DK7 , niestety teraz trzeba tam dojeżdżać drogą techniczną, ale warto!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedyś było super ale teraz po wybudowaniu s7 podupada, Wielka szkoda bo miejsce i jedzenie super. Może my turyści nie powinniśmy na to pozwolić. Pozdrawiam właścicieli.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ma_gorzatam454

Byłeś(-aś) w Zajazd Przystanek Piławki? Podziel się wrażeniami!