Lidzbark
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Byłam w tym ośrodku w lipcu 2019 z dwójka malych dzieci 5 i 2 lata.

Zacznę od ZALET:
-odremontowane domki, czyste nowe łazienki, mozliwosc wypozyczenia czajnika z recepcji, lodowka w domku, domki maja wygłuszające szyby co bardzo mi odpowiadało
-szybka i miła obsługa kelnerska
-bardzo duza ilosc jedzenia na sniadaniach i kolacjach
-trzy place zabaw,dzieki czemu łatwo mozna zagospodarowac czas dzieciaczkom
-bliskosc przeslicznej plazy miejskiej
-plaza przy osrodku z wydzielona czescia dla dzieci
-lezaki na plazy
-wypozyczalnia rowerów i łodek
-klub malucha gdzie w czasie deszcze moge zajsc z dzieckiem
-przepyszne domowe zupy

WADY
-slonce na plazy dopiero od ok godziny 13.30, wczesniej niestety jest cien
-dania dla dzieci w porze obiadowej niestety byly za male ( trzy male placki nalesniko podobne, które mialy byc racuchami; rozgotowany makaron z kwasna pasta pomidorowa-niestety tego dzieci wogole nie chcialy jesc), obiad kończył sie na tym iz musialam dzielic sie z dziecmi swoja porcja
-liczylam na wieksze zaangazowanie Pań które zajmowaly sie klubem malucha; niestety nie inicjowaly wspólnych zabaw a jedynie były po prostu tam obecne, ogromna szkoda
-drugim sniadaniem w klubie malucha pierwszego dnia była malusia paczuszka herbatników; dopiero w kolejnych dniach dzieci dostaly jogurt

Dziękujemy, agnieszka k
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem w ośrodku na przełomie lipca i sierpnia. Był to nasz kolejny bardzo udany pobyt. Dla nas wszystko ok. Nawet pogoda była wspaniała. Domki czyste, czajnik można wypożyczyć. Jedzenie smaczne. Można pojeździć na rowerze(ścieżki rowerowe),piękne jezioro,piękne lasy. Można chodzić na spacery.Do miasta blisko, można iść drogą nad samym jeziorem. Polecam,naprawdę można super wypocząć. Popieram PANIE w recepcji super. Zawsze pomocne i uśmiechnięty. Ale obsługa na stołówce też bardzo miła, grzeczna. Podsumowanie: z roku na rok w Ośrodku coraz lepiej. Na pewno wrócimy.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, BarbaraG3689
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W ośrodku spędziliśmy tydzień na przełomie lipca i sierpnia. Położenie nad samym jeziorem z prywatną plażą dla gości jest świetnym rozwiązaniem. Możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, łódek oraz zwykłych rowerów również z fotelikami dla dzieci. Jedzenie raczej stołówkowe ale naprawdę smaczne choć szwedzki stół dość monotonny.
Panie na recepcji bardzo sympatyczne i zawsze pomocne.
Dużo miejsc do zabawy dla dzieciaków.
Klub malucha, trampolina, place zabaw, wypożyczalnia jeździków itd.
Jedyny minus to brak klimatyzacji lub jakichkolwiek wentylatorów w pokojach Villi Babie Lato co przy 30 stopniowym upale na dworze i zerowym wietrze skutkowało niestety taką samą temperaturą wewnątrz nawet w nocy.
Poza tym naprawdę polecam jeśli ktoś ma ochotę odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody :)

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, RudaAga88
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poprostu wspaniale! W pokojach bardzo czysto. Jedzenie bardzo smaczne (ogromny wybór). Widoki przepiękne. Jest co robić. Ryby też biorą. Polecam i zachęcam do odwiedzenia. W tym roku byłam kilka dni temu i bardzo tęsknię za tym miejscem. Napewno wrócę tu w wakacje.

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Julia W
Zrecenzowano: 9 września 2017

Byliśmy w tym ośrodku pod koniec sierpnia. Cisza, spokój, przepiękny widok na jezioro z pokoju. Wyżywienie bardzo dobre, obsługa na poziomie. Nie ma się do czego przyczepić. Jedynie pogoda mogłaby być lepsza. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje w Villi Babie Lato.
Termin pobytu: sierpień 2017
4  Dziękujemy, leonekmarzec