Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już 3 raz w tym hotelu i za każdym razem hotel trzyma ten sam bardzo wysoki poziom. Cała obsługa - od recepcji, po bar i restauracje na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie czy to w pakiecie czyli śniadania i obiadokolacje w formie bufetu - naprawdę bardzo dobre. Dodatkowo Restauracja serwuje przepyszne dania z karty. Dla mnie to piękne miejsce i dlatego trzeci rok z rzędu jesteśmy tu znowu i pewnie tu wrócimy.

1  Dziękujemy, industry1980
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

To hotel typowo dla rodzin z dziećmi, z płytkimi basenami, wypłyconym przy brzegu jeziorem i plażą wysypaną białym piaskiem umożliwiającym bezpieczną kąpiel pociechom (!) i zapewniającym ciepłą wodę przy brzegu, pokojem do zabaw wyposażonym w 2-piętrową konstrukcję (!), stół ping-pongowy i inne atrakcje, pełne gwaru, hałasu, płaczu, czyli tego co z dziećmi się kojarzy. Jednak po kilku dniach jest się jednak zmęczonym hałasem generowanym nie tylko przez własne, ale i cudze pociechy. Jeśli wiec Mazury to hałas i dzieci, to hasło reklamowe 99% Mazur jest w 100% prawdziwe. Co jest w tych 1% - bar i kręgle w podziemiach czynne do północy?

Dobre jedzenie, choć tylko w formie bufetu. Za to dużo lokalnego jedzenia, w tym pyszne ryby i wędliny. Dużo warzyw. Miód z plastra też się trafił (ale tylko raz). Hotel nie udaje, że ma ambicje serwować tylko naturalne jedzenie - soki są "z kartonu". Kawa też mogłaby być lepsza (popracujcie nad ziarnem - umęczeni rodzice chętnie porozkoszują się czymś ekstra a tu super maszyna do kawy, a efekt marny - szkoda!).

Doceniam załogę, która generalnie skutecznie (czasem aż za!) zabiera ze stołów wykorzystane talerze, co jest mankamentem większości hoteli serwujacych posiłki w systemie szwedzkiego stołu. Brawo! Problemem jest niekiedy brak miejsc w restauracji, zwłaszcza przy śniadaniu ok. 10:00.

Świetna plaża nad jeziorem, piękne wysypane piaskiem wypłycenie, w którym dzięki temu jest zwykle ciepła woda i mogą kąpać się nawet małe dzieci. Pogoda Mazurska - bez gwarancji.

Pokoje w porządku, choć osobiście nie przepadam za poddaszami i umeblowaniem pokoi hotelowych w stylu mieszkaniowym (rozkładana sofa, na której ułożyliśmy nasze dziatki): hotel powinien być hotelem.

SPA - baseny, sauna -- bardzo, bardzo ok. - ciekawa jest sauna ziołowa.

Niby wszystko dobrze a nawet bardzo dobrze, ale jakoś nie mogę się tym zachwycić. Taka szkolna mocna czwórka - dobrze, ale szału nie ma. Niezależnie: strategia hotelu działa - pod koniec lipca 2019 - był wypełniony po brzegi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na poddaszu choć duże są jednak klaustrofobiczne.
2  Dziękujemy, Andrzej Z
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

W hotelu byłam kilkakrotnie - za każdym razem pobyt bardzo udany. Pokoje są genialne - apartament jak i pokoje standardowe spełniły oczekiwania. W hotelu panuje absolutna, wręcz higieniczna czystość (zarówno w pokojach jak i strefie basenowej). Wspaniałe śniadania - może wybór potraw bywa większy w innych hotelach ale tutaj to, co zostało zaserwowane było absolutnie przepyszne i świeżutkie. Mały minusik za bar naprzeciwko recepcji - drinki niesmaczne - najdroższy drink w karcie to mieszanka mleka i soku ananasowego słabej jakości (plus alkohol) to jednak nie powinno się nazywać Pina Coladą i być w takiej cenie. Nie wspominając już o obsłudze tego baru - nie mogłam się doczekać najpierw karty, później musiałam szukać kelnerki aby złożyć zamówienie i kolejna gonitwa za obsługą żeby za zamówienie zapłacić, a uprzejmość również daje wiele do życzenia.
Mimo wszystko i tak tu wrócę bo uwielbiam to miejsce :-)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Scarlet1017
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Dobry hotel tworzy nie budynek (tej jest bardzo dobry), a serwis na poziomie

Tym razem na recepcji przywitała nas miła pani, uśmiechnęła się i wszystko wyjaśniła. Przyjaźnie i na plus względem poprzednich wizyt.

Niestety obsługa restauracji nieco niedomaga

Ktoś może powinien nauczyć pana przy wejściu, że "jaki numer pokoju?" nie jest przyjętą w języku polskim formą powitania gości.

Nie wiem czy bywa tam manager (może nie dosłyszy?), ale kurcze w tak ładnie wyglądającej restauracji żeby drzwi na kuchnię skrzypiały jak drzwi od obory to trochę obciach. Mi przechodziły ciarki, maluszek z którym byliśmy cały czas się od tego skrzypienia budził

Kolejna sytuacja, weekend, pełne obłożenie. Niespodzianka, że goście będą chcieli zjeść śniadanie. Jeszcze bardziej niespodziewane, że jeżeli gości jest więcej niż stolików wewnątrz to się pewnie nie zmieszczą... Wiedząc to wszystko obsługa nie przygotowała wcale stolików na zewnątrz, zostaliśmy pokierowani do stolika na którego środku była za przeproszeniem ptasia kupa.

Poprosiliśmy o przygotowanie, ale pani którą zaczepiłem była "nie od tego" i miała przekazać dalej tą jakże wygórowaną prośbę o uprzątnięcie owej kupy. Doczekaliśmy się dopiero 15 minut później po poproszeniu innej pani z obsługi.

W międzyczasie siedzieliśmy na mokrych krzesłach, bo pan rozkładający rozbrajająco przyznał, że poduchy się skończyły (czyli brakowało na ok połowę krzeseł).

Podczas kolacji nikt nie zaproponował nam niczego do picia. Że już o podejściu do stołu i zapytaniu czy może czegoś potrzeba nie wspomnę. Zamówienie wina do posiłku odbywa się na zasadzie chodzenia za paniami z obsługi i pytania u której z nich można zamówić.

W sali zabaw dla dzieci brak dystrybutora z wodą (!)

A to wszystko w na prawdę imponującym budynku, gustownie urządzonym, z przestronnymi i dobrze wyposażonymi pokojami i w pięknej lokalizacji.

Szkoda że się potencjał marnuje

2  Dziękujemy, 937mateuszwwa
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie komplementy jakie padły pod adresem tego hotelu są w pełni zasłużone. Hotel bardzo ładny, dobrze wygłuszony , wygodny, z genialnym animatorem w pokoju zabaw :). Jeśli jednak nie posiadacie małych dzieci możecie czuć się zmęczeni ich wszędobylstwem. Kuchnia i strefa SPA na najwyższym poziomie. Hotel robi fantastyczne wrażenie do momentu, kiedy nie pojawi się problem. Wtedy czar pryska i pojawia się niesmak. Pomimo, ze Panie na recepcji robią wrażenie bardzo profesjonalnych , nie radzą sobie z problemami organizacyjnymi, a wymuszone przepraszam nie jest tym, co mogłoby te problemy rozwiązać.

1  Dziękujemy, JoannaTomasz