“Super 👌 ”
Karczma Mazurska — recenzja

Karczma Mazurska
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Jedwabno)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie, rewelacyjna obsługa. Trafiliśmy do tego miejsca w drodze powrotnej, a szkoda. Myśleliśmy, że dzieci też skorzystają z okazji i zjedzą świeżą mazurska rybkę, ale wybrały pizze z pieca, która była naprawdę pyszna. Staruchy miały chęć na rybkę, Pani poleciła szczupaka, do tego frytki i coleslaw ze świeżej kapusty. Ryba genialna, czuć, że świeża! I co jeszcze super, że nie była oblepiona masakryczna panierka.

Bardzo dziękujemy za gościnę, niech temu domu zawsze sprzyja szczęście, a jego klientom podobne odczucia jak nam. Pozdrawiamy!

Dziękujemy, 512_ukaszm

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba nie osolona, niesmaczne. Szkoda bo naprawdę się nastawilismy. Sandacz podany z ogonem i pletwami a liczą wg wagi

Dziękujemy, joannak284
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje,. zdecydowanie polecam na wakacjach jak znalazł.

Polecam!!!!!!!

Dziękujemy, ciacho01
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Taka prawda. W tej okolicy nie ma w czym wybierać. W Karczmie zjemy mimo wszystko dobrze i za rozsądną cenę.
Dania smaczne, placki z wołowiną, na co zwracam szczególną uwagę, a w ofercie ciasta własnego wypieku.
Za litr kompotu zapłacimy 10 zł. Za dwa pełne dania mięsne z dodatkami i z napojem spokojnie zmieścimy się w 50/60 zł.
Do zalet warto dodać miłą obsługę, pracującą zdecydowanie inaczej niż w większości sezonowych knajpek :)

Dziękujemy, olkanawalizkach
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, do tego bardzo spokojne i ciche miejsce. Wszystko tak jak powinno być. Polecam.

Dziękujemy, amaxi-an

Karczma Mazurska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

Tylkowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Mazurska? Podziel się wrażeniami!