“Poniżej standardu”
Karczma Mazurska — recenzja

Karczma Mazurska
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Jedwabno)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryba nie osolona, niesmaczne. Szkoda bo naprawdę się nastawilismy. Sandacz podany z ogonem i pletwami a liczą wg wagi

Dziękujemy, joannak284

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje,. zdecydowanie polecam na wakacjach jak znalazł.

Polecam!!!!!!!

Dziękujemy, ciacho01
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Taka prawda. W tej okolicy nie ma w czym wybierać. W Karczmie zjemy mimo wszystko dobrze i za rozsądną cenę.
Dania smaczne, placki z wołowiną, na co zwracam szczególną uwagę, a w ofercie ciasta własnego wypieku.
Za litr kompotu zapłacimy 10 zł. Za dwa pełne dania mięsne z dodatkami i z napojem spokojnie zmieścimy się w 50/60 zł.
Do zalet warto dodać miłą obsługę, pracującą zdecydowanie inaczej niż w większości sezonowych knajpek :)

Dziękujemy, olkanawalizkach
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, do tego bardzo spokojne i ciche miejsce. Wszystko tak jak powinno być. Polecam.

Dziękujemy, amaxi-an
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa karczmy bardzo miła.
Wzięliśmy zupy i dania główne.
Pierogi z gęsiną pyszne.
Najlepsze danie to polędwiczki w sosie grzybowym. Schabowy bardzo dobry. Pani obsługująca nas przyniosła pokazać świeża rybę przed smażeniem.
Surówki bardzo świeże.

1  Dziękujemy, 570klaudian

Karczma Mazurska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

Tylkowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Mazurska? Podziel się wrażeniami!