“Matrioszka polecam”
Matrioszka — recenzja

Matrioszka
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Gołdap)
Kuchnie: Rosyjska

Bardzo dobra kuchnia pielmieni wyśmienite. Szybka obsługa i bardzo miła Następnym razem spróbujemy kartaczy i półmiska ziemniaczanego. Polecam

Dziękujemy, Smerfa

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kelnerzy nie obserwują gości, każą na siebie bardzo długo czekać. Poprosiłam o wytarcie stolika i do końca pobytu nie zostało to zrobione. W weekend oczekiwanie ok 1,5h ale uprzedzają o tym. Zdarza się że po zamówieniu okazuje się że danego dania nie ma. Fajny ogródek. Pyszny chłodnik, przeciętne kartacze i placki ziemniaczane.

Dziękujemy, xyxyn
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w urokliwym miejscu z dużym ogródkiem. Psy są miłe widziane. Miła obsługa, oczekiwanie na posiłki standardowe. Bardzo smyczy szczupak w zalewie oraz specjał tych terenów: kartacze. Duże porcje, znośne ceny.

Dziękujemy, iwonaw147
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ponoć jest to jeden z lepszych lokali w Gołdapi, my jednak się rozczarowaliśmy. Rosół i zupa z soczewicy były dość dobre ale kartacze i placek drwala bardzo słabe. Obsługa miła ale kucharz do wymiany.

Dziękujemy, Sygnatura
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Kuchnia regionalna, bardzo ciekawa . Duzo potraw macznych i z ziemniakow . . .Kartacze nam smakowaly.

1  Dziękujemy, Anna F

Matrioszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gołdap, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Matrioszka? Podziel się wrażeniami!