Polecamy

Zrecenzowano: 4 września 2018
rmjjfamily
Ładnie wyremontowana zapewnia niezwykle widoki.

Zrecenzowano: 1 września 2018
Trip801068

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Miejsce atrakcyjne do zobaczenia, ale....cena biletu wstępu dla osoby dorosłej /każdej dorosłej/ to 12zł.Drogo! My emeryci już zwiedzaliśmy wystawę kilka lat temu i chcieliśmy na górze napić się kawy i zjeść deser.Musieliśmy niestety nabyć bilety wstępu Windą wjechaliśmy na górę do kawiarni, Moja herbata kosztowała mnie w sumie 17,50 zł. Droższej nie piłam nigdzie.Teraz wiadomo dlaczego takie pustki, byliśmy poza parą zagranicznych gości jedyni. A może komuś z zarządzających przyszłoby do głowy obniżyć ceny napojów i deserów dla posiadających bilety muzealne lub rozwiązać to w inny, mniej ograniczający sposób. Brak ulgi dla seniorów!!!

Dziękujemy, eliszkab
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe mieksce, warte odwiedzenia jesli jest soe na miekscu. Mozliwosc zakupu pamiatek. Przepiekny widok na Goldap i okolice. Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, rmjjfamily
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na wieżę można wjechać szybką windą. Na górze można zjeść ciastko i wypić kawę- jakoś może nie powalająca Ale widoki rekompensują. Minusem są krótkie godziny otwarcia,podobnie zresztą jak wielu miejsc w Gołdapi: wszystko otwarte tylko do 18:00.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Trip801068
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejne odwiedziny, kolejne wspaniałe wrażenia, zwłaszcza z wejścia po ażurowych schodach na sam czub wieży ciśnień. Dla mniej wytrzymałych możliwość wjazdu windą.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Degsy74
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Świetny pomysł na zagospodarowanie dawnej wieży ciśnień. Urządzone z pomysłem, widoki zapierają dech w piersiach. Kawa dobra! Więcej nie próbowałam. Ceny dość wysokie, niestety.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, S1062XYmaria