Genialne miejscee

Genialne miejsce na chwilę relaksu. Piękne dobrze utrzymane tężnie oraz zadbany i ładnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
michalw000
Warszawa, Polska
Atrakcja okolicy pobytu

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
glaszer1

Zrecenzowano: 6 września 2019

Genialne miejsce na chwilę relaksu.
Piękne dobrze utrzymane tężnie oraz zadbany i ładnie zagospodarowany teren dookoła, ponad to pijalnia wód mineralnych/leczniczych oraz grota solna.
Tężnie Solankowe to obowiązkowy przystanek dla turysty w tym rejonie. Polecam

1  Dziękujemy, michalw000
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako że wypoczywalismy w ośrodku blisko Tężni postanowiliśmy ja odwiedzić. Same Tężnie mnie nie zachwyciły ale bardzo duży plac dla placu zabaw dla dzieci, mini golfa, pomost na jeziorze. Bardzo miło spędziliśmy tu czas. Polecam rodzinom z małymi dziećmi jak i nastolatkom

Dziękujemy, glaszer1
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na krótka wyprawę z dziećmi. Plac zabaw dla dzieci, pomost na jeziorze pijalnia wody. Teraz zadbany. Polecam.

Dziękujemy, 18tomaszr
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w Ciechocinku rozmiar tężni nie robi wrażenia. Niemniej jednak obiektywnie trzeba powiedzieć, że są dość duże i ciekawie zaprojektowane. Cieszy fakt, że nie trzeba płacić za wejście na teren tężni. Wokół tężni dużo miejsc do siedzenia. To też jest atut. W okolicy wiele atrakcji dla młodszych i starszych. Nieopodal znajduje się ładny pomost z widokiem na jezioro. Spory bezpłatny parking. Warto.

Dziękujemy, GrzegorzG913
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, które w pogodny dzień może umilić czas. Można przebywać z psem. Piękne otoczenie, zejście do jeziora oraz pomost.

Dziękujemy, iwonaw147