Atrakcja okolicy pobytu

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
GrzegorzG913
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako że wypoczywalismy w ośrodku blisko Tężni postanowiliśmy ja odwiedzić. Same Tężnie mnie nie zachwyciły ale bardzo duży plac dla placu zabaw dla dzieci, mini golfa, pomost na jeziorze. Bardzo miło spędziliśmy tu czas. Polecam rodzinom z małymi dziećmi jak i nastolatkom

Dziękujemy, glaszer1
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na krótka wyprawę z dziećmi. Plac zabaw dla dzieci, pomost na jeziorze pijalnia wody. Teraz zadbany. Polecam.

Dziękujemy, 18tomaszr
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie w Ciechocinku rozmiar tężni nie robi wrażenia. Niemniej jednak obiektywnie trzeba powiedzieć, że są dość duże i ciekawie zaprojektowane. Cieszy fakt, że nie trzeba płacić za wejście na teren tężni. Wokół tężni dużo miejsc do siedzenia. To też jest atut. W okolicy wiele atrakcji dla młodszych i starszych. Nieopodal znajduje się ładny pomost z widokiem na jezioro. Spory bezpłatny parking. Warto.

Dziękujemy, GrzegorzG913
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, które w pogodny dzień może umilić czas. Można przebywać z psem. Piękne otoczenie, zejście do jeziora oraz pomost.

Dziękujemy, iwonaw147
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe i prozdrowotne miejsce. Można spokojnie usiąść i się zrelaksować. 2 zł za kubeczek wody to trochę przegięcie ale warto spróbować wodę z tych odwiertów.

Dziękujemy, Sygnatura