Wąchock
Trafiliśmy przypadkiem i nie żałujemy!

Zrecenzowano: 24 lipca 2019
OiG_w_podrozy
Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 22 lipca 2019
Martra W
Bielsko-Biała, Polska

Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do opactwa trafiliśmy przypadkiem - w Ekomuzeum w Starachowicach zaproponowano nam wspólny bilet. Zdecydowanie warto! Opactwo zwiedza się z przewodnikiem - bratem cystersem - który opowie ciekawie i z humorem zarówno o samym zabytku i jego historii jak i o tradycjach klasztornych. ;)
Tuż obok warto zajrzeć do kawiarni z najlepszymi lodami - Lubię słodkie. :D

Dziękujemy, OiG_w_podrozy
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Warto odwiedzić to magiczne miejsce. Przewodnik oprowadza po Opactwie i ciekawie opowiada o historii zakonu. Niewysoka cena biletu. Polecam.

Dziękujemy, Martra W
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Bardzo ciekawa wycieczka z przewodnikiem - zakonnikiem, niedrogi bilet. Budynek i sposób życia w klasztorze robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Wspaniały obiekt. Polecam. Nam udało trafić się na wspaniałego przewodnika, jednego z zakonników, opowiadał z pasją o historii Zakonu jak i o samym Opactwie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Mirosław C
Zrecenzowano: 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawy obiekt. Romańskie pomieszczenia, barokowy wystrój kościoła, pamiątki z Powstania Styczniowego, wirydarz, ogród, kacer dla zakonników. Na ogół cisza. Obok zalew.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Stanislaw W