“Smacznie”

Restauracja Kolejowa 18
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Staszów)
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo polecam. Smacznie i niedrogo. Miła obsługa. Trochę ciężko zaparkować ale warto się postarać .

1  Dziękujemy, PIOTR K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Trafiliśmy do restauracji Kolejowa w sumie przypadkiem... Szukaliśmy miejsca, żeby zjeść smaczny domowy obiad.... Dawnych restauracji które znaliśmy nie ma już w Staszowie więc padło na tą... I cóż... Był to bardzo dobry wybór.... Przyjemne miejsce, przytulne, czyste... Jedzenie domowe, smaczne, duże porcje.... Polecamy serdecznie

1  Dziękujemy, AgnieszkaM534
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zapiekanka makaronowa z kurczakiem jaką ostatnio jadłam, pyszna zapiekanka ze szpinakiem i rewelacyjna szarma. Klimat i obsługa - bez zarzutu, przystępne ceny, na pewno tu jeszcze wrócimy!

1  Dziękujemy, Dotie P
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa i domowe smaki sprawiły, że moja wizyta w Restauracji Kolejowa 18 pozostawi same miłe wspomnienia w mojej pamięci. Będzie to już stały punkt podczas podróży na południowy-wschód Polski.
Polecam!

Dziękujemy, K2766LJtomaszs
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedzony przy okazji obiadu ze znajomymi. Sam lokal wystrojony tematycznie w sam raz. Jeśli chodzi o obsługę pomocna uśmiechnięta lekko czasem spieta gdy zrobił się natłok gości przydało by się jakieś szkolenie w tym temacie... Posiłki przygotowane w optymalnym czasie (nie jest to fast food) wszystko świeże w miarę doprawione (minimalnie brakowało soli) i ogólnie przygotowane tak jak powinno być czyli bez kombinowania. Ceny posiłków raczej niskie do ogółu zakładam że do cen lokalnych na średnim poziomie. Zapewne jak będziemy w okolicy jeszcze odwiedzimy ten lokal.

1  Dziękujemy, gieroy

Restauracja Kolejowa 18 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szydłów, Świętokrzyskie

Staszów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kolejowa 18? Podziel się wrażeniami!