“Paskudztwo...”

Restauracja Schabowy Raz
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Żukowo)
Zrecenzowano 1 września 2019

Pierogi niejadalne ciasto masakrycznie słone i paskudne
Kaczka wysuszona dramatycznie...najgorsza jaka kiedykolwiek jedliśmy
Zasmażana kapusta bez smaku i niejadalna
Schabowy przeciętny...

Na 100% nigdy tu nie wrócimy...coś okropnego i zmarnowane pieniądze...

Dziękujemy, nina_gore

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobry obiad, przesympatyczna obsługa i krótki czas oczekiwania. W ramach czekadelka pyszny chleb i smalec. Polecam.

Dziękujemy, 123XXX789
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Dziś restairacje odwiedziłam z lekkim strachem (wspomnienia z kilku lat wstecz), ale zaskoczyło mnie mile jedzenie, czas oczekiwania i obsługa. Nie czekaliśmy długo na jedzenie, które było smaczne (osobiście jadlam golonke i mogłaby być upieczona skórka ale mięsko pod skórą było miękke i smaczne).

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

podany ze smacznymi dodatkami. Miła i sprawna obsługa. W weekendy trudno o wolny stolik ale warto poczekać.

Dziękujemy, blazejdoro
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy świetny obiad (pierogi z jagodami, smażone ziemniaki z jajkiem i maślanką, łosoś i halibut). Wszystko smaczne, obsługa szybka i mila. Polecamy:)

Dziękujemy, urszulak2016

Restauracja Schabowy Raz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Schabowy Raz? Podziel się wrażeniami!