“koniecznie warto zjeść tam pewny obiad czy kolacje”

Restauracja Schabowy Raz
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Żukowo)
Zrecenzowano 26 listopada 2017

dania były swieże, idealnie doprawione, obsługa miła i naturalna
czuć, że mięso jest pierwszej jakości,

Dziękujemy, Michalina Ż

Zrecenzowano 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Po ponad dwóch latach po raz drugi odwiedziliśmy restauracje. Bardzo byliśmy ciekawi czy nadal serwują dobre jedzenie. I nie zawiedlismy się. Atmosfera fajna, obsługa miła, w lokalu bardzo przyjemnie się spędza czas. Dania smaczne, bardzo duże porcje i szybko sa wydawane. Smalec ze świeżym chlebem jako czekadelko to strzał w dziesiątkę. Widać, że właściciele wykorzystali szansę, jaką dał im udział w programie Kuchenne Rewolucje i utrzymują poziom. To restauracja, którą warto odwiedzić nie tyle z ciekawości, co dla dobrego jedzenia i miłej atmosfery.

1  Dziękujemy, EwaGu
Zrecenzowano 3 listopada 2017

Zajechaliśmy tam ze względu na Kuchenne Rewolucje - zresztą jak zapewne 90% odwiedzających. Była wiosenna sobota popołudnie, godzina obiadowa, parking pełny, miejsc w środku brak. Zanim doczekaliśmy się na miejsce minęło z 30min, zanim doczekaliśmy się na jedzenie minęło kolejne 45min. Zamawialiśmy oczywiście schabowego - jednak niestety nie jest to jakaś rewelacja, coś czego nie zrobisz samemu w domu. Wystarczy znaleźć w internecie przepis na schabowego Magdy Gessler. Nie twierdzę, że było niesmacznie, bo nie było. Ale wychodzi dość drogo za zwykłe danie, nic dla czego warto by było specjalnie wracać, zwłaszcza jeśli trzeba czekać tak długo i na miejsce i na jedzenie. Restaurację można traktować bardziej jako atrakcję turystyczną, chociaż kiedyś wrócę na kaczkę, jednak w tygodniu i poza sezonem.

2  Dziękujemy, facq85
Zrecenzowano 2 października 2017

Obsługa zachowuje się jak w tanim barze, pokrzykuję pomiędzy salą a kuchnią z uwagami o niedopieczonych kotletach. Dania przynoszą z innymi dodatkami a nie z tymi które zamówiłem. Goście którzy siedzieli przy sąsiednim stoliku przez 40 minut nie doczekali się herbaty. Problem z uzyskaniem rachunku, odsyłanie do kolegi, koleżanki. Złe wrażenia

2  Dziękujemy, buoiikartuzy
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwójkę, usiedliśmy na dworze ponieważ w środku wszystkie stoliki były na rezerwację, co w zasadzie powinno być napisane choćby na stronie restauracji. Na dworze kilka stolików było zajętych, ale dużo było również pustych A my usiedliśmy bardzo blisko wejścia, więc byliśmy dość widoczni. Różne kelnerki przechodzily obok nas kilkakrotnie, żadna nie przyniosla nam karty, wreszcie sami poszliśmy po nią poprosić po kilkunastu minutach. Tak długo czekaliśmy żeby dostać menu, że po prostu sobie poszliśmy. Bardzo niefajne wrażenie, nie zamierzamy tam już więcej wracać.

7  Dziękujemy, Natalia K

Restauracja Schabowy Raz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chmielno, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Schabowy Raz? Podziel się wrażeniami!