“Nieprzyjmnie ”

Restauracja Schabowy Raz
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Żukowo)
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwójkę, usiedliśmy na dworze ponieważ w środku wszystkie stoliki były na rezerwację, co w zasadzie powinno być napisane choćby na stronie restauracji. Na dworze kilka stolików było zajętych, ale dużo było również pustych A my usiedliśmy bardzo blisko wejścia, więc byliśmy dość widoczni. Różne kelnerki przechodzily obok nas kilkakrotnie, żadna nie przyniosla nam karty, wreszcie sami poszliśmy po nią poprosić po kilkunastu minutach. Tak długo czekaliśmy żeby dostać menu, że po prostu sobie poszliśmy. Bardzo niefajne wrażenie, nie zamierzamy tam już więcej wracać.

Termin wizyty: październik 2017
9  Dziękujemy, Natalia K

Zrecenzowano 20 września 2017

Byliśmy zaskoczeni wielkością porcji i bardzo dobrym smakiem zamówionych potraw. Schabowy przepyszny .Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna polska kuchnia. Bez udziwnień. Prosto i smacznie. Raj dla mięsożerców. Miejsce miłe i obsługa ok. Mi smakuje!

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce ! Bardzo dobre jedzenie i duzo. Pyszna lemoniada z cytrusow i malin. Schabowy po litewsku porcja jak dla dwoch osob. Bardzo polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Adrianna Ż
Zrecenzowano 6 września 2017

Bardzo lubię wpadać przejazdem na schabowego - porcja za 20zł jest wystarczająca, zwłaszcza że zawsze można liczyć na czekadełko w postaci chleba ze smalcem. Kotlet zawsze jest duży, panierka chrupiąca, a dodatki świeże. Plus za dobrze funkcjonującego facebooka - zawsze wiadomo co nowego w menu. Zdarzyło mi się jednak dwukrotnie dostać niedogotowane ziemniaki, a porcje surówek są zdecydowanie mniejsze niż zaraz po Kuchennych Rewolucjach. Ponadto niemal za każdym razem jak wybiorę z menu jakieś ciasto to okazuje się, że już go nie ma :( I właśnie za to daję restauracji "czwórkę", a nie "piątkę".

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, MniamMniamMniam

Restauracja Schabowy Raz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Schabowy Raz? Podziel się wrażeniami!