“bardzo dobre i wielkie żarcie”

Restauracja Schabowy Raz
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Żukowo)
Zrecenzowano 20 września 2017

Byliśmy zaskoczeni wielkością porcji i bardzo dobrym smakiem zamówionych potraw. Schabowy przepyszny .Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Izabela S

Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna polska kuchnia. Bez udziwnień. Prosto i smacznie. Raj dla mięsożerców. Miejsce miłe i obsługa ok. Mi smakuje!

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce ! Bardzo dobre jedzenie i duzo. Pyszna lemoniada z cytrusow i malin. Schabowy po litewsku porcja jak dla dwoch osob. Bardzo polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Adrianna Ż
Zrecenzowano 6 września 2017

Bardzo lubię wpadać przejazdem na schabowego - porcja za 20zł jest wystarczająca, zwłaszcza że zawsze można liczyć na czekadełko w postaci chleba ze smalcem. Kotlet zawsze jest duży, panierka chrupiąca, a dodatki świeże. Plus za dobrze funkcjonującego facebooka - zawsze wiadomo co nowego w menu. Zdarzyło mi się jednak dwukrotnie dostać niedogotowane ziemniaki, a porcje surówek są zdecydowanie mniejsze niż zaraz po Kuchennych Rewolucjach. Ponadto niemal za każdym razem jak wybiorę z menu jakieś ciasto to okazuje się, że już go nie ma :( I właśnie za to daję restauracji "czwórkę", a nie "piątkę".

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, MniamMniamMniam
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Dania podawana były bardzo smaczne. Bardzo fajne jest to, że można wybrać porcję schabowego. Jedyne co nam się nie podobało, to brak możliwości palenia na ogródku. Miejsce dla osób palących jest wyznaczone na parkingu przy śmietniku.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Beata K

Restauracja Schabowy Raz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Schabowy Raz? Podziel się wrażeniami!