“Stypa jak najbardziej”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gryf Restauracja
Nr 5 wśród 7 Restauracje (Żukowo)

Jeśli chodzi o obsługę szybko bez problemów, miło co do jedzenia kotlet z piersi kurczaka rewelacyjny, rosół i surówki bardzo dobre reszta ok ale kapusta zasmażana no niestety nie do jedzenia, cena stosunkowo wysoka ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam .

Dziękujemy, 813ewag
Zrecenzowano 24 października 2016

To restauracja, która przeżywała rozkwit 25 lat temu jak jej Współwłaścicielka. Dzisiaj to nie jest miejsce na spotkania przy świecach, czy obiad dla dwojga. Natomiast świetnie sobie radzi w imprezach typu: wesela, stypy oraz inne przyjęcia i tutaj nadal trzymają klasę jak za dawnych lat.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Olek1937
Zrecenzowano 9 października 2016

Lubię tam jadać. Często bywam tam na spotkaniach towarzyskich. Zawsze jestem zadowolona z posiłków.
Byłam kilka razy na stypie i raz nawet na sylwestra.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Rodusik

Gryf Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gryf Restauracja? Podziel się wrażeniami!