Nowy Dwór Gdański

“Karczma chyli sie ku upadkowi”

Karczma Sielska Zagroda
Zrecenzowano 2 września 2019

Brak pierogow jakichkolwiek ale po wczesniejszych recenzjach cieszymy sie ze ich nie bylo, dania typu schab, poledwiczki, piers panierowana raczej sredniej jakosci z dziwnym sosem pieczarkowym niepasujacym do dania. Najgorsze ze po zamowieniu "potworkow rybnych" dla dziecka obudzili sie ze nie przygotowali jak juz wszyscy konczyli jedzenie , no i przyniesli ale mielone panierowane filety rybne najnizszej jakosci nasaczone tłuszczem dla dziecka, oczywiscie dziecko nie ruszyło tego nawet, na pytanie dlaczego jest cos innego odpowiedz byla ze tamtych nie bylo.
Wlascicielce radze sie dobrze zastanowic czy powinna to kontynuowac czy lepiej zrobic kolejna rewolucje. Jak mozecie to wybierzcie Mc Donalda lub poszukajcie czegos dobrego. Dziwne ze bylo tam kilka zajetych stolikow w niedziele pod wieczor, to nas zmylilo ze moze jest jak kiedys.Niestety to wg mnie poczatek konca tej karczmy

Dziękujemy, dariow1973

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Do wczoraj było ok. Wczorajsza nasza wizyta wszystko zmieniła. Jedliśmy pierogi z mięsem, pierś z kaczki i dla dziecka pizza hawajska. Pierogi dobre, pierś z kaczki.... słabo, przy pizzy zaczęły się problemy , 40 min czekania. Podana po trzech interwencjach, byle jak na kawałku papieru, na ciasto rzucone kawały szynki sopockiej i nie roztopiony ser ( masakra). Aha, był 2 razy żurek bez wkładki a policzony z wkładką, byle jak podany. Obsługa strasznie się motała pomimo że nie było obłożenia. Bywałem wcześniej i było smacznie i miło. Zazwyczaj braliśmy na obiad takie same dania, te wczorajsze w niczym nie przypominały poprzednich. Szkoda, że Karczma chyli się ku upadkowi. Podanie, obsługa, słabo. Nie polecam!

Dziękujemy, lukdar
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Brudno na stolach i podlodze.flaki i polędwiczki wieprzowe nie zjadliwe.nie zjadlismy podziekowalismy i odjechalismy autem w kierunku elblaga szukajac normalnej karczmy.nie polecam .

Dziękujemy, Wodnik1
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsze pierogi, jakie jadłem w życiu, nie polecam. brudno, stoły się lepia. Było strasznie..........................................

Dziękujemy, piotr p
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka sucha , krem z warzyw trudno ocenić smak bo trochę za ostry i wszystko podane prawie za jednym zamachem. Do tego mojito bezalkoholowe prosto z butelki o nazwie „ mojito”. No i opiekane ziemniaczki jak na zdjęciu bo tylko do zdjęcia się nadawały

Dziękujemy, piotrj567

Karczma Sielska Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stegna, Pomorskie
Kąty Rybackie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Sielska Zagroda? Podziel się wrażeniami!