“Śniadanie dla gości nie mieszkających w hotelu-45 zł-:)”

Restauracja 77 (Chałupy)
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Chałupy)
Opis: Restauracja 77 w Chałupach to idealne miejsce do kameralnych spotkań, obiadu z rodziną czy romantycznego wieczoru przy lampce wina. Widok na zatokę, taras, kominek, ciepły wystrój i dyskretna obsługa sprzyjają relaksowi w naszej restauracji. Menu zawiera zarówno wiele tradycyjnych jak również europejskich dań zmienianych wraz z porami roku. Kucharze przykładają wszelkich starań, aby dania były smaczne, zdrowe i pięknie podane. Zapraszamy do sprawdzenia ich talentu. Zapraszamy do organizacji: bankietów (zarówno biznesowych jak i przyjęć weselnych) imienin, urodzin komunii, chrzcin styp Restauracja w pełni wyposażona jest na przyjęcie najmłodszych Gości menu dla dzieci krzesełka do karmienia plastikowe naczynia z atestem zestawy do kolorowania itp
Zrecenzowano 7 września 2019

No cóż , śniadanie za 45 zł w Chałupach w przeciętnym hotelu, sami oceńcie .ja nie polecam. Jest w najbliższej okolicy sporo miejsc, do których warto na śniadanie wstąpić.

Dziękujemy, Voice_26

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Obsługa bardzo miła . Jedzenie smaczne w przystępnych cenach . Piękny widok z tarasu na zatokę . Polecam .

Dziękujemy, Roland F
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pięknie umiejscowiona restauracja nad zatoką tuż przy ścieżce rowerowej. Zatrzymaliśmy się dosłownie na chwileczkę na szybkie espresso, ale mąż postanowił oczywiście coś przekąsić. Jedliśmy pysznego dorsza z boczkiem, gigantyczne pierogi również z dorszem i szpinakiem. A na deser idealnego fondanta:)
Z czystym sumieniem POLECAM!!!:)

Dziękujemy, Ewela16
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo miła obsługa pyszne jedzenie czysto i sympatycznie.
Miejsce bardzo godne polecenia
Martyna R.

1  Dziękujemy, Martyna R
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawdzając oceny, udaliśmy się jak zawsze do restauracji, która ma najwyższą ocenę. Zaczęło się słabo, kelnerka bez cienia uśmiechu, następnie podana cola od razu w szklance, zupy niesmaczne, drugie danie, prócz łososia, który był w miarę, niezjadliwe. Nawet ziemniaki były niedobre. Nie polecamy. Już lepiej jechać obok do Władysławowa i zjeść coś dobrego.

3  Dziękujemy, Katarzyna M

Restauracja 77 (Chałupy) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chałupy, Pomorskie
Władysławowo, Pomorskie

Kuźnica, Połwysep Helski
Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja 77 (Chałupy)? Podziel się wrażeniami!