Nasz pobyt był poza sezonem, więc było bardzo miło i spokojnie. Nasz pokój typu standard był czysty i zadbany. Łóżko wygodne, chociaż dało się słyszeć że łóżko sąsiadów już takie nie było i strasznie skrzypiało. Śniadania bardzo dobre, duży wybór. Strefa spa bardzo mila, jedyny drobny minus to zbyt zimna woda w basenie, ale tego spodziewaliśmy się po wcześniejszych recenzjach. Ogólnie hotel na duży plus.

Dziękujemy, joannaw493
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie położony z widokiem na zatokę . Piękny widok z tarasu restauracji, niestety kuchnia rozczarowuje. Kaczka - mikro porcja, mięso przesuszone a kopytka nic wspólnego z kopytkami. Jakość/ cena- nie warto

Dziękujemy, Voice_26
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki, czystość w pokojach pozostawia bardzo wiele do życzenia. Mieliśmy przez to bardzo wiele nieprzyjemnych niespodzianek po zameldowaniu.
Reszta natomiast odpowiednia, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, bardzo cicho i spokojnie, z pięknym ogrodem między hotelem a kanałem.
Bardzo smaczne śniadania i kolacje.
Na początku czerwca byliśmy praktycznie sami na basenie, w saunie i jacuzzi a to ogromny plus.
Wszystkie mankamenty obiektu ratuje personel - zwłaszcza Pani Andżelika z restauracji umiliła Nam pobyt :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na kanał jest prześliczny.
Dziękujemy, Monika F
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Hotel czysty, pokoje spore.Łazienka czysta i nowoczesna. Łóżka bardzo wygodne.Na wyposażeniu zestaw do parzenia kawy i herbaty, kosmetyki do kąpieli. Sporo kanałów w TV. Szlafroki i kapcie na wyposażeniu. Można korzystać z basenu, saun i jacuzzi. Bardzo duży wybór śniadaniowy. Obiadokolacje w pakiecie szału nie ma, ale też nie można się przyczepić. Przepiękny widok w pokojach od strony zatoki.Mimo, że byłam w lutym świetnie wypoczęłam.Blisko nad morze. Parking bezproblemowy przy hotelu.

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, elamar69
Zrecenzowano: 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w Chalupach z widokiem na zatoke. Rano w restauracji mozna zjesc smaczne sniadanie. Pokoje nowoczesne, bardzo czyste. Mila obsluga. Idealne miejsce dla milosnikow sportow wodnych, ze wzgledu na swoje polozenie bezposrednio przy morzu.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Magdalena H