Najlepszy chill po maturze !

Najlepiej spędzony tydzień pomaturanych wakacji ! Nie dość, że z dziewczyną, to jeszcze na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
mateuszk410
Obóz studencki!

Byłam w Easy na obozie studenckim. Dni zapełnione aktywnością od rana do wieczora. Jeśli prognoza... Przeczytaj więcej

Meggi1357

Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo gorąco polecam. Szkółka bardzo profesjonalna, sprzęt z wysokiej półki i fantastyczna kadra instruktorska. Złapałem u was zajawkę na kitesufring i napewno wrócę!

Dziękujemy, Maciej1920
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Kurs indywidualny super sprawa. Dużo sprzętu do wyboru, organizacja wzorowa. Polecam, do stawiania pierwszych kroków w Windsurfingu.

Dziękujemy, michal_rog
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niewiarygodnie bardzo dobry kemping .. czysto przyjemnie i serdecznie .. w szkółce pełna profeska nie odbiegająca od standardów europejskich ..

Dziękujemy, HaniaG76
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Dobrze zorganizowany akwen, doświadczona kadra. Spot ma fajne zaplecze i nabrzeże ze sporą ilością miejsca - polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, momaradki
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Bylem na obozie bardzo fajniutkie miejsce fajna zabawa i w ogole polecam i daje zdjecie jana pata II

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kuba Z