Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspólnie z zespołem z Działu dwukrotnie korzystaliśmy z usług Półwyspu Lipa i zaprzyjaźnionej firmy Sparker. Wszystkie oczekiwania za każdym razem były w 100% spełnione. Świetne zakwaterowanie, jedzenie, zabawy i impreza z DJ'em. Śmiało polecam wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie korzystali, ponieważ Ci którzy już korzystali sami wracają :) .

Wskazówka dotycząca pokoi: Domki z kategorii N są bardzo dobre.
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Van Z
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Malownicze widoki o każdej porze roku. Dużo udogodnień dla dzieci. Jest tutaj przystań przy plaży, nowoczesne domki drewniane oraz pole namiotowe, a także strefa sportu z paintballem. Zorganizowany wypoczynek, tygodnie tematyczne w trakcie sezonu. Restauracja ze świetnym jedzeniem i regionalnymi daniami. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo sympatyczni właściciele. Mile widziane są również czworonogi.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, lenistw0
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wielokrotnie organizowaliśmy w obiekcie imprezę integracyjną. Zawsze było wspaniale. Ze strony gospodarzy wszystko było zawsze zapięte na ostatni guzik. Jedzenie i obsługa bardzo dobre. Również ceny - przyzwoite. Miejsce godne polecenia, obsługa godna pochwały.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, malipio
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na wypoczynek w tego typu ośrodku i oczywiście były plusy i minusy.
Na minus: plaża jest straszna, piasek jest po prostu brudny, ręcznik po leżeniu na pisaku był brudny.
Na całym ośrodku prawie nie ma trawy, wszędzie piach brudny.
Animacje dla dzieci średnie.
Podczas dyskotek niestety jest głośno ( o czym nie byliśmy uprzedzeni) i niestety jest sporo ludzi z poza środka, co uważam absurdem (np sikanie pod domkiem pijaczków).
Na plus: czysto w domkach ale kilka zaniedbań: sprzęty typu miotły koszmarnie zniszczone, brak możliwości zawieszenia prysznica, mała pojemność bojlera.
Restauracja na ośrodku- komfort ogromny. Menu różnorodne, w większości smaczne. Obsługa przemiła. Rewelacja!!
Sklepik mały- super rozwiązanie, świeże pieczywo itp.
Bliskość jeziora- ogromny atut. My mieliśmy taras z widokiem na jezioro.
Wypożyczalnia sprzętu typu rowery wodne itp na ośrodku- fajna sprawa, tylko mogliby czasami je myć.
Wędzenie ryb w piątki- tak świeżo uwędzonej ryby nie kupi się nigdzie.
Śniadania za 12 zł wyśmienite.

Ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek i na pewno tam wrócimy. Jednak z tę cenę te oczekiwania są adekwatne do niej. (około 365 zł doba bez wyżywienia)
Ośrodek szczególnie dla rodzin z dziećmi!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam domki w pierwszej linii brzegowej jeziora.
Dziękujemy, KarolinnB
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na campingu spędziliśmy okrągły miesiąc od końca maja do końca czerwca. Był to
Niezapomniany czas! Położenie kampingu i infrastruktura oferowana przez ośrodek wpływa na najwyższą ocenę.
Do dyspozycji jest Restauracja, sklepik, klub dla dzieci, plac zabaw, bardzo zadbana plaża z mariną jachtową. W sezonie także, jazdy konne i atrakcje wodne.
Sanitariaty i kuchnia na bardzo dobrym poziomie. Bardzo czysto.
Wzdłuż jeziora można znaleźć mnóstwo uroczych zakątków.
Szczerze polecam!

Dziękujemy, Ewkasarn