Złocieniec

“Pizza”

Pizzeria-Pierogarnia Wenecja
Nr 3 wśród 6 Restauracje (Złocieniec)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Zrecenzowano 12 września 2019

Najgorsza pizza jaką jadłam ja,ale mój mąż też podziela to zdanie,a cena jak za restaurację 1 kategorii.
Więcej tam nie zajrzę .Szynka wyglądała jak z puszki,a gdy wzięłam kawałek do ręki to był klasyczny kapeć.
Odradzam wszystkim.

Dziękujemy, Przewodniczka

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Lokal zaniedbany - poprzepalane żarówki, wiszące kable, krzywo powieszone dyplomy na wejściu to zapowiedź tego co tam zastaniesz...rozpadające się krzesła na ogrodzie, ogród przy drodze krajowej - dużo tirów zatem zapach kopiącego diesla w tle.
Pizza jakościowo bardzo słaba, tłusta, pierogi bez okrasy - zamawiasz pierogi dostajesz pierogi - same z listkiem roszponki do ozdoby, barszcz kwaśny- bordowa woda podana niechlujnie. Zaprosiłbym tu wroga.

1  Dziękujemy, BrLukasz
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Szybko, czysto, świeżo. Sympatyczna obsługa doradzi, a dania zadowolą każde podniebienie. Polecam pyszne, świeże pierogi, wybór naprawdę dobry.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, emmarek
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wstąpiliśmy po drodze, 01.11., czyli w dniu, gdy większość restauracji jest zamknięta. Ja rozumiem, że to wyzwanie zapewnić normalne funkcjonowanie kuchni, sali etc. w święto, ale... Jeśli ktoś decyduje, że restauracja będzie czynna, to czas oczekiwania na danie nie może wynosić 1 godz. I przede wszystkim klient i na co dzień, i od święta ma z restauracji wyjść najedzony. Tu dopiero po godzinie oczekiwania otrzymaliśmy 2 danie, zupę kelnerka zapomniała zapisać. Cena 40 zł za tak małą porcję jak dla nas kosmiczna. Na pewno nie wrócimy.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niezłe jedzenie w uczciwych porcjach. Szybko i smacznie,do tego korzystna cena. Obsługa lekko zagubiona, pomimo pustek w lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 699damianm

Pizzeria-Pierogarnia Wenecja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie

Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria-Pierogarnia Wenecja? Podziel się wrażeniami!