“Na diecie też można:)”
Ka La Fior — recenzja

Ka La Fior
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Wolin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne. Okres oczekiwania za długi, ale smak wynagradza wszystko. Dobra informacja jest taka, że jak poprosiłem o zważenie składników (bo liczę kalorie) to dostałem bardzo rzetelną rozpiskę! Nie wszędzie tak się przejmują. Bingo!

P.S. Ramen pyszny - 870 kcal:)

Dziękujemy, janmO58ZH

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nieco na uboczu (nie jest to ścisłe centrum) jednak dysponuje parkingiem na kilka samochodów. Pomimo zaledwie kilku stolików zaskoczyliśmy sie bardzo miło - zupa rybna pyszna, gulasz rybny z warzywami to mistrzostwo. Kucharz nie dość ze ma świetne wyczucie smaku to jeszcze dania pieknie podane. Widac i co najważniejsze czuć talent. Ceny od umiarkowanych do droższych w zależności od zamówienia. Dania przygotowywane na bieżąco wiec trzeba poczekać ale warto! Pewnym utrudnień latem mogą byc latające owady (muchy) oraz maka toaleta - tylko dlatego 4 zamiast 5 gwiazdek. Postrawy na 5gwiazdek !

Dziękujemy, Michel-mrc
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre hamburgery:) Goraco polecam, warto zjechać z trasy. Miejsce nie za wielkie ale sympatyczne. Obsluga uśmiechnięta.

Dziękujemy, mariusz_pl81
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi na obiedzie i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni miłą obsługa oraz BARDZO pysznym jedzeniem. Ciekawie podana zupa rybna. Beza z kremem i owocami - obłędna. Polecam !!!

Dziękujemy, Aga J

Dziękujemy, elektriks2019

Ka La Fior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolin, Zachodniopomorskie

Wolin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ka La Fior? Podziel się wrażeniami!