Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam pobyt w tym zamku, można poczuć się jak szlachta wstając rano, otwierając okno z widokiem na park i schodząc na śniadanie do kuchni z tarasem, miła obsługa pomimo tego że czasami trzeba długo czekać na obsługę to jednak warto, okolica przepiękna, otoczona jeziorami i lasami, polecam zwiedzanie bunkrów i koniecznie zabranie rowerów ze sobą. Jeszcze tam na pewno wrócę.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, valdensar
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek jest duzy i prawdziwy wnętrza zaadoptowane na hotel chyba w latach 60. Pokoje przestronne, wygodne lozka. Lazienki ok. Jednak zab czasu daje sie odczuc, wiadomo ze wiaze sie to dużą kasą... fajny park zamkowy, dobra kuchnia i miła obsługa. Na jedna noc ok lub jako baza wypadowa.

Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Z grupą pasjonatów wycieczek w ramach Festiwalu Włóczykij w Gryfinie, odwiedziliśmy i zwiedziliśmy piękny zamek w Tucznie. Piękne stare meble w urzytkowaniu. Ciekawa stylowa restauracja. Smaczne posiłki. Piękne obejście wokół Zamku. Cisza i spokój. Jest część hotelowa. Można odwiedzić ten zakątek i cudownie wypocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie nocowałam. Okolica cicha i spokojna, więc mogę sądzić, że można tu cudownie wypocząć.
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ludmiła D
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam wykupiony pobyt w tym miejscu na jedną noc. Miał to być apartament z obiadokolacją i śniadaniem. Rezerwacja z groupon za 299 zł. To tyle tytułem wstępu. To co zastaliśmy z mężem na miejscu to jakaś tragedia. Pokoje wygladaly zupełnie inaczej niż na stronie internetowej. Zero ozdób, wyekspokowania klimatu tego miejsca. Wiem bo zwiedziłam aż trzy pokoje zanim obsługa zorientowała sie który jest dla nas przygotowany. No właśnie...pokoje...bo apartamentem to się tego nazwać nie dało. Wszystko zaniedbane i niedoinwestowane. W pokojach bardzo zimno, grzejniki nie działały nawet trzy godziny od ich rozkręcenia ( obsługa tego wcześniej nie zrobiła). Panie pracujące w zamku tez chodziły w kurtkach bo tak było zimno. Jeżeli chodzi o obsługę to zero zainteresowania gośćmi. Musieliśmy trzykrotnie zmieniać pokój bo były one dla nas nieprzygotowane.Kolejna kwestia jedzenie...okropne i niedobre. Kwaśna surówka, chyba zepsuta, bardzo cienki schabowy ze spaloną odpadającą panierką, zupa warzywna-jak w szpitalu. Podczas obiadu towarzyszyła nam muzyka typu techno-gdzie tu klimat tego miejsca?Obok jadła obiad inna para, Państwo siedzieli w kurtkach. Nie zostaliśmy w tym miejscu na noc, nie dało się. Nie jesteśmy z mężem wybredni, nie raz podróżowaliśmy po górskich schroniskach gdzie warunki bywaja różne, ale to co zastaliśmy tutaj za te pieniądze to jakis horror. Obsługa nawet się nie zainteresowała dlaczego opuszczamy zamek.Skandal! Nie polecam i współczuję wszystkim innym którzy wybrali się do tego miejsca. To jedno wielkie oszustwo!

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Zamek z ogromnym potencjałem. Duży, przestronny, świetnie posadowiony, Niestety, wymagający remontu: fasady (odpadający tynk, te straszne kuchenne okna, które widzi każdy przybywający do zamku, odrapane drzwi wejściowe) i remontu środka, Czas się tam zatrzymał na przełomie lat 80. i 90. Trochę nie ma co robić, gdy zimno. Natomiast przy pogodzie pobliskie lasy i jeziora mogą być świetnym miejscem spacerów. Personel bardzo przyjazny. I - co warto podkreślić - jest czysto. W restauracji bardzo dobry pstrąg z pieca. Palce lizać! Ale ogólnie, świetne miejsce dla mało wymagających.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Gosia70