“okropnie slona ryba”

Wędzarnia Smażalnia 22
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Człopa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

od ok 3 lat bywalam 2x wroku, ryby swieze i pyszne...... w maju jak co roku wpadlismy na ryby, no i wlasnie dorsz smazony niejadalny okropnie slony i chyba wczesniej niebyl swiezy, zuparybna niejadalna, frytki z biedronki?-najtansze chyba, obsluga dotej pory bez zarzutu, przemila - teraz zdekonctrentowana, jedna kelnerka przyjmuje zamowienie, druga przynosi, oczywiscie co innego. No i wystroj - nie mam nic przeciwko temu ze siermiezny, ale co ostatnio zastalismy to chyba przesada - polamane lawy, chwiejace sie stoly, brudno,zwisajace pajeczyny. Jutro jedziemy ta trasa i nie wiem, czy zaryzykowac, maz kategorycznie ma dosc. I jeszcze dlaczego ryby leza w solance - bo, albo sa swieze,albo mrozone, no,chyba ,ze nie swieze

Dziękujemy, Elżbieta M

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w kilka rodzin na obiedzie. Pierogi z jagodami były fantastyczne, ruskie nieco pikantne ale również smaczne. Pierogi z mięsem bez zarzutu. Również bardzo dobre pierogi z płuckami; jeśli ktoś lubi. Szybka i miła obsługa kelnerska. Minusem jest dość ruchliwa ulica tuż obok. Ceny niewysokie. Polecam

Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z jagodami to dzieło sztuki. Z mięsem i płuckami również.
Stoły na świeżym powietrzu przy lokalnej drodze, trochę głośno. Polecam.

Dziękujemy, Rafluk
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczyła mnie przesolona ryba....i zimne niby talarki ziemniaczane, które okazały się pokrojonymi ziemniakami.. posiłek marnej jakości.

Dziękujemy, 12Kamaz
Zrecenzowano 3 listopada 2018

Jedzenie domowe, niewyszukane, ale smaczne. Ryby przyrządzane w prosty sposób lecz są świeże, więc zawsze są dobre. Dodatki do ryb już takie sobie. Jadłam tam jeszcze rosół, bardzo dobry i przepyszne pierogi z jagodami. Przyznam, że ocenę dałabym wyzszą, nawet nie patrząc na to, że nie ma tam właściwej obsługi a często ktoś, kto obsługuje jeszcze sklep, sprząta i przynosi dania w jednym, jednak pijący panowie jacy tam często zasiadają wpływają na jej obniżenie. Pół biedy jeśli są cicho i sączą tam te swoje specjały, widziałam jednak nachalnego mocno pijanego pana szukającego towarzystwa do konwersacji i to nie było przyjemny widok, a już do jedzenia bynajmniej nie zachęcający. Troszkę więcej dbałości o czystość, większe zainteresowanie klientem i mniej pijących tam w srodku osób, a byłoby znacznie lepiej , bo potencjał miejsce ma i smakiem się jakoś broni.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ma_gorzatar524

Wędzarnia Smażalnia 22 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Człopa, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Wędzarnia Smażalnia 22? Podziel się wrażeniami!