“🍕”
Oregano Bistro — recenzja

Oregano Bistro
Zamów online
Opis: Bistro Oregano to jedyne takie miejsce w Wysokiem. Możecie u nas spróbować naleśników na słono, jak i deserowych naleśników na słodko, Pancake'ów, sałatek i pizzy na doskonałym włoskim cieście. Całości dopełnia wyjątkowy wystrój i obsługa kelnerska. Zapraszamy do Oregano

Super miejsce dla rodziny, znajomych i przyjaciół. Lokal bardzo czysty i przyjemny. Dania wyśmienite. Kto nie byl niech żałuje. Polecam !!!

Dziękujemy, Michal G
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zalety
• smaczna pizza (wzięliśmy prima vere i prosciutto)
• ładny wystrój
• dobra kawa ale ....
Wady
• czas oczekiwania; na pizzę godzinę, jedną kawę dostaliśmy po 20 minutach, a kolejne dwie nawet nie weszły do zamówienia
• bardzo niedobra lemoniada, zwłaszcza poziomkowa, która smakuje jak płyn do naczyń i jest po prostu nie do wypicia
• brak wcześniejszej informacji o tam długim czasie oczekiwania, dopiero po kilkukrotnej interwencji dowiedzieliśmy się, ze jest jedna osoba na kuchni. Kiedy dostaliśmy zamówienie również obyło się bez żadnego komentarza ze strony kelnerki (warto nadmienić, ze nie było wtedy dużego ruchu, a osoby, które przyszły po nad dostały zamówienie dużo wcześniej)
• muzyka; zostaliśmy uraczeni m.in. Utworem Peacock

Dziękujemy, 767agnieszkaj
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze tego typu miejsce w okolicy - pyszne jedzenie, dobre piwo, przyjemny wystrój, świetna obsługa. Zawsze odwiedzam to miejsce jak jestem w pobliżu. Polecam!

Dziękujemy, 362magdar

Oregano Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wysokie Mazowieckie, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Oregano Bistro? Podziel się wrażeniami!