“Znam od 15 lat i z roku na rok gorzej”

Restauracja Bar Jarzebinka
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Supraśl)
Opis: Najlepsza kuchnia Podlasia! Kultowe kartacze, kiszka i babka ziemniaczana. Pyszny żurek, chłodnik i podpiwek. Zapraszamy! Pon.-Niedz. w godz. 11-19.

Niestety, kolejny raz daliśmy szanse Jarzębince i jednym słowem porażka. Ciągle mam pamięć do tych kartaczy, które jadłam parę lat temu. Zacznijmy od tego, że nie są to kartacze a pyzy - w kartaczach lub jak w oryginalnych cepelinach, nie dodajemy mąki żadnej! Jak babcia czy to mama (nie wiem kto jest teraz właścicielem) gotowała, to mięso było mega przyprawione, delikatne a nie zbite jak rolada - porażka. Do tego co drugi „kartacz” ma surowe, niedogotowane mięso. Znośna jest babka. Jarzębinka poszła na ilość i niestety na opinii, którą stworzyła nie ta kucharka i właścicielka. Jak 10 lat temu jadłam kiszkę to na własne oczy widziałam rozmowę kucharki z dostawca mięsa - było rzetelnie dobierane- teraz nie sądzę, żeby ktoś patrzył na jakość. Pewnie wstąpię nie raz tutaj, bo Supraśl kocham, i pewnie ciągle będę mieć nadzieję, że poprawią się jeżeli chodzi o jakość mojego ulubionego jedzenia.

Dziękujemy, Mrs_Annja

To już trzeci powrót tego lata do Jarzębinki. Za każdym razem pysznie! Miejsce z klimatem, cudowni właściciele, pyszne jedzenie - kiszka, babka i kartacze GENIALNE a do tego domowy kompot albo podpiwek :)) polecamy to pyszne miejsce na mapie regionu :)

Dziękujemy, Elabb100

Lokal mały, w stylistyce baru, przytulnie, dosyć ciasno, ale jedzonko o-błęd-ne. Zrobiłam rundkę po okolicy, żeby wyczekać na zwolniony stolik. Menu jest krótkie, lokalne, porcje wielgachne (zamówiłam kartacze z delikatnym mięskiem wewnątrz, zsurówką oraz duuży kompot. Dobrze mowią mądrości turystyczne: jedz tam, gdzie są ludzie, nie wchodź do kompletnie pustych lokali. Było pysznie, syto i na podstawie Jarzębinki mogłam wyrobić sobie zdanie o lokalnych smakach.

Dziękujemy, KatarzynaItalia
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może dlatego że bylismy bardzo głodni A może dlatego że kartacze w Jarzębince są naprawdę wyjątkowe wrócimy do niej na pewno. Urocze miejsce,miła obsługa...nic tylko jeść i się zachwycać

Dziękujemy, Wloczykije
Zrecenzowano 5 września 2019

Jestem z Podlasia, znam się na kiszce i babce ziemniaczanej, te są TU fantastyczne, z sosem grzybowym i podpiwkiem. Kameralnie, nie nazbyt wiele miejsca, w weekendy trzeba odczekać swoje, ale warto.

Dziękujemy, Jerzy G

Restauracja Bar Jarzebinka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Supraśl, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bar Jarzebinka? Podziel się wrażeniami!