Supraśl

“Podróż kulinarna”

Restauracja Bar Jarzebinka
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Supraśl)
Opis: Najlepsza kuchnia Podlasia! Kultowe kartacze, kiszka i babka ziemniaczana. Pyszny żurek, chłodnik i podpiwek. Zapraszamy! Pon.-Niedz. w godz. 11-19.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może dlatego że bylismy bardzo głodni A może dlatego że kartacze w Jarzębince są naprawdę wyjątkowe wrócimy do niej na pewno. Urocze miejsce,miła obsługa...nic tylko jeść i się zachwycać

Dziękujemy, Wloczykije

Zrecenzowano 5 września 2019

Jestem z Podlasia, znam się na kiszce i babce ziemniaczanej, te są TU fantastyczne, z sosem grzybowym i podpiwkiem. Kameralnie, nie nazbyt wiele miejsca, w weekendy trzeba odczekać swoje, ale warto.

Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak się dowiedziałem , że jedziemy przez Supraśl to natychmiast chciałem do Jarzębinki na przepyszne specjały kuchni Podlasia . Chłodnik wyborny a babka ziemniaczana wyborna . Szybko podana , niech się restauracja w krzakach schowa. Gorąco polecam . Pychota

1  Dziękujemy, robertsX2120UF
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejsce z lokalną kuchnią. Talerz podlaskich specjałów przerośnie największych łasuchów. Parom z mniejszym głodem zdecydowanie wystarczy jedna poracja miksu lokalnych przysmaków. Obowiązkowo z kompotem! PS: w weekendy czasmi trzeba odstać swoje z uwagi na małą liczbę stolików ;)

Dziękujemy, StacjaJarocin
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna, domowa, regionalna kuchnia. Wraz z rodzina wybraliśmy na obiad kiszkę ziemniaczaną, babkę ziemniaczaną i kartacze. Wszystko bardzo smaczne a porcje spore. Na deser koniecznie "Marcinek" lub sernik - pychotka! Niestety miejsce nie ma za dużo stolików i trzeba czekać aż coś sie zwolni ale serwis obsługi idzie bardzo sprawnie. Obsługa przesympatyczna!
Napewno tu wrócę.

Dziękujemy, Shavi_pl

Restauracja Bar Jarzebinka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Supraśl, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bar Jarzebinka? Podziel się wrażeniami!