Zrecenzowano: 13 września 2019

W założeniu miał to być pobyt romantyczny. Pokój, który otrzymaliśmy wewnątrz miał drzwi do sąsiedniego pokoju. Wszystkie lepsze pokoje zajęte były przez kolonie. Wino musujące było w temperaturze pokojowej. Hotel - a właściwie ośrodek kolonijny pełny rozkrzyczanych dzieci (wszędzie i o każdej porze). Bufet śniadaniowy spełniał co najwyżej standardy kolonijne. Żeby zjeść w spokoju trzeba było meldować się na śniadaniu za dziesięć ósma ( o 8 wpadała armia dzieci). Przed wystawieniem tej opinii dwukrotnie mailowo próbowaliśmy skontaktować się z marketingiem hotelu w celu opisania naszego niezadowolenia. MARKETING NAS OLAŁ. ZERO reakcji. Absolutnie nie polecam pobytu w sezonie wakacyjnym.
Przy rezerwacji pakietu nikt nie poinformował nas, że będziemy przebywać nie w hotelu a w ośrodku kolonijnym.

Dziękujemy, bajpas1979
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Korzystając z sauny, poparzyłam sobie nogę, gdyż dysza w saunie mokrej była uszkodzona. Zgłaszając poparzenie na recepcji po zdarzeniu, udostępniono mi jedynie maść na poparzenie, nie zostałam przeproszona za zdarzenie, nie zainteresowano się stopniem poparzenia. W czasie wymeldowania się z hotelu, zwracając maść na poparzenia, zaznaczyłam po raz kolejny ze zostałam poparzona w niesprawnej saunie. Recepcjonistka nie zareagowała, ignorując zupełnie zdarzenie. Po pobycie wysłałam maila do hotelu, opisując zdarzenie, gdzie też zupełnie zostałam zignorowana i pozostawiona bez odpowiedzi, bez żadnego słowa przepraszamy. Zachowanie personelu i podejście do klienta postrzegam jako ignoranckie, lekceważące klienta. Moje odczucia dt. pobyty są bardzo negatywne i nieprzyjemne.

Dziękujemy, mgd9876
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położony hotel, czysto, pyszne śniadania, problemy z dostawka (rozlatująca się rozkładana kanapa), zazwyczaj w recepcji nikogo nie było. Wyjechaliśmy na majówkę. W programie napisano o wypożyczeniu rowerów w cenie.
Okazało się jednak, ze za wypożyczenie również oczekują dodatkowej zapłaty.
Okolica jednak powala na kolana.
Jako mieszczuchy zwróciliśmy uwagę szczególnie na czyste powietrze.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, malwis360
Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo blisko Białegostoku a mimo to zupełnie inny świat.
Pięknie położony, bardzo zadbany z fajnym klimatem.
Idealne miejsce żeby spędzić kilka dni, relaksując się z dała od miejskiego zgiełku.
Można pospacerować, pojeździć rowerem.
Do tego restauracja ze świetną kuchnią.
Polecam również zabrać kąpielówki i skorzystać z basenu z widokiem na zadbany staw. Goście hotelowi oprócz basenu mogą korzystać z sauny, ruskiej bani i staropolskiej balii z gorącą wodą. Hotel jest kameralny więc nie ma tam dzikich tłumów i tłoku. Świetne miejsce!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, spidifreestyle
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na weekend z rodziną lub znajomymi. Piękne miejsce na wesela.
Najpiękniejsze pokoje od strony parku. Polecam wcześniej rezerwować pokoje, dzięki temu można jeszcze wybrać widok z okna. Basen nie duży, ale fajny.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 899kingas