“Bardzo tłusto ”
Restauracja Prowincja — recenzja

Restauracja Prowincja
Nr 4 wśród 12 Restauracje (Supraśl)
Opis: Kuchnia polska, lokalna, dania głównie na bazie dostępnych tu składników, ale na pewno nieoczywista, zdecydowanie inna, niż dotąd serwowana w turystycznym Supraślu. Prostota i swoboda Założycielami „Prowincji” jest małżeństwo – Anna i Michał Arciszewski. Do momentu otwarcia przygotowywali się długo i solidnie.

W restauracji byliśmy pierwszy raz, nigdy nie było nam po drodze. Zamówiliśmy zaguby, babkę ziemniaczaną i syn frytki z kawałkami kurczaka. Zaguby dobre, choć za tłuste, babka ziemniaczana z poprzedniego dnia odsmażana na takiej ilości tłuszczu, że można było ją wyciskać. Mój wrażliwy żołądek dawał znać, że było albo nie świeżo albo za tłusto. Porcja kurczaka z frytkami jak dla mego głodomorka ewidentnie za mała. Wyszliśmy trochę zmieszani, bo wystrój, obsługa super, ale to co jedliśmy niezbyt podnosi ocenę ‍♀️

Dziękujemy, Mrs_Annja

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie poprawne z akcentem na dobre. Dobrze zapamiętałem dobre desery. Kompetentna i miła obsługa.

Dziękujemy, udemj
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Lubię schab z kością, więc się skusiłem na danie z niego. Dostałem surowy kawałek pół na pół słonina że schabem. Ok, tradycyjna świnia jest tłusta, ale surowa wieprzowina to sprawa dla sanepidu. Ani to pokroić, ani zjeść. Do tego dostałem frytki tak słone, że niejadalne. Odradzam wizytę w tej "restauracji". Ja wyszedłem z niej głodny mimo iż kucharz dwa razy podchodził do mojej potrawy.
Dodałem trochę do oceny za zupę kurkową i pierogi z kartofli które jadła żona, bo były bardzo smaczne.

Dziękujemy, skurek
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi z farszem ziemniaczanym oraz Burger z szarpana wieprzowina. Na deser lody czekoladowe. Ceny jak w centrum dużego miasta, ale zdecydowanie warto, polecam wszystkim odwiedzającym Supraśl

Dziękujemy, grzywnzi
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Czas oczekiwania na obsługę bardzo długi . W niedziele o godz 17 brak 3/4 dań z karty . Kelnerka wylicza przy gościach ile porcji jakiego dania zostało a potem wraca i okazuje się ,że kolejne dania się skończyły a karta jest krótka czyli w zasadzie nic nie ma :(. Zamówiliśmy trzy dania i każde było słabe .Schabowy z kością to tłusty boczek z kością . Większa część porcji to był gruby tłuszcz a nie schab . Zguby niesmaczne , szczupak gumowaty. Mało i drogo. Lepiej przejść się 100 metrów dalej i zjeść w jarzębince - duże porcje , małe ceny i pysznie

Dziękujemy, MCz700

Restauracja Prowincja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Supraśl, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Prowincja? Podziel się wrażeniami!