“Podróż kulinarna”
Lukaszowka — recenzja

Lukaszowka
Nr 5 wśród 12 Restauracje (Supraśl)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe supraskie kluski tak miękkie że dosłownie rozpływały się w ustach ,to jest to co mój mąż ceni sobie ponad wszystko były tak pyszne jak u Babci,A babcia naprawdę potrafi gotować .Dodatkowy bonus to LODY!!Jeśli lubicie prawdziwy smak orzecha to MASLOVE Was zachwyci!!!wróciliśmy tam na drugi dzień tylko po lody właśnie ,A na wynos wzięliśmy wyjątkowe pistacjowe masło orzechiwe(maslove)

Dziękujemy, Wloczykije

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Kiszka była wyśmienita.Młoda ale bardzo miła obsługa.Byliśmy z rodziną z Radomia w uzdrowisku kardiologicznym.Przy okazji zwiedzili Supraśl i posililiśmy się wspaniałą kiszką.Dziękujemy i pozdrawiamy

Dziękujemy, Slawa Z
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byliśmy z mężem i dziećmi, babka ziemniaczana pływał w tłuszczu ze skwarek, nie dało się tego jeść. Warzywa, mimo że sezon w pełni, najgorszej jakości np ogórki szklarniowe. Zupa grzybowa słodko-kwaśna z marynowanymi grzybami. Kurczak panierowany był na pewno ogrzewany bo przyniesiony po 5 min. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś chce się porządnie przeczyścić.

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc w jakich jadłam. Jedzenie na poziomie stołówkowym, ceny restauracyjne. Byłam z rodziną, jedliśmy zupy, karkówkę w sosie chrzanowym, gulasz z indyka i gołąbka. Gołąbek i gulasz to stołówkowe ok, karkówka bardzo kiepska - ze względu na zapach i jakość samego mięsa. Nie zjadłam. W sezonie letnim brak wiosennych, lekkich sałat, a mizeria zrobiona ze zleżałych ogórków szklarniowych.
Na plus sprawna obsługa.

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy pierogi supraskie i kartacze. Jedno i drugie podawane z zestawem surówek (3 rodzaje). Kartacze duże, surowki też zacne - 2 kartacze z surówką za 24 zł... kobietom starczy aż nadto ale mężczyznom to średnio. Pierogi smaczne ale 24 zł za 6 sztuk plus surówka zdecydowanie za drogo choć smacznie. Kompot 3,5 zł pyszny. Lemoniada o smaku supraskiej sosny 8,5 zł - trochę dużo, lemoniada smaczna choć mogłaby być schłodzonąa i mniej słodka.

Dziękujemy, ulasz1

Lukaszowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Supraśl, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Lukaszowka? Podziel się wrażeniami!