Mońki

“Warto odwiedzić”
Gościniec Dworak — recenzja

Gościniec Dworak
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mońki)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja - bardzo smaczne i nietuzinkowe dania (m.in. policzki wołowe z kaszą bulgur, podwędzana golonka, burger z kozim serem i konfiturą cebulową); sympatyczna obsługa; cena dwudaniowego obiadu z napojem ok. 45-60 zł.
Hotel - czyste i przestronne pokoje (wszystkie ze skosami - poddasze) z łazienkami; śniadania bez szaleństw, ale porcje wystarczające uzupełnione ciepłymi dodatkami ( jajecznica, kiełbaski).
Minusy - w weekendowe noce może być problem z wyspaniem się ( imprezy okolicznościowe). Ogólnie jedzenie i hotel na wysokim poziomie,warte polecenia.

Dziękujemy, Rafal_1010

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze, że pod Mońkami raczej niczego wielkiego się nie spodziewałem. A tu proszę. Wystrój stylizowany na ludowo i bardzo ładne i czyste łazienki.
A jedzenie? Całkiem dobre. Rosół poprawny, zipa dnia- jarzynowa- też w porządku. Bardzo dobra karkówka z grilla i rewelacyjny hamburger z kozim serem i konfiturą z czerwonej cebuli. Naprawdę można się najeść. Tylko ceny, jak dla mnie, w takim miejscu troszeczkę za wysokie.

Dziękujemy, jzalewski69
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gościniec z drogi wygląda bardzo niepozornie i okazuje się, że pozory mylą! Z tyłu fantastyczny ogródek z przejściem do strefy wypoczynkowej. Sam budynek piękny (dach kryty gontem!). Jedzenie bardzo dobre, wzięliśmy śledzia, pierogi z mięsem oraz burgera i nie zawiedliśmy się.

Dziękujemy, aknemes
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Gościniec to fajne miejsce na rodziny obiad, wystrój bardzo fajny, klimatyczny, zachęcający, jedzenie bardzo dobre, duże porcje. Polecam każdemu zajechać.

Dziękujemy, Wojtas G
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W poszukiwaniu miejsca do jedzenia TA pokazało m.in. to miejsce. Średnia 3.5 nie do konca zachęcała do zaglądania jednak ze względu na głód podjęliśmy próbę.
Efekt - polecamy to miejsce.
Świeże i poprawne jedzenie. W naszej wewnetrznej skali oraz skali TA mocne 4.
Smaczny rosół, dobry kurczak w kilku wersjach. Miła obsługa kelnerska, dość przytulny wystrój ogólna czystość lokalu.
Jedziesz DK65 i mijasz Mońki, a szukasz jedzenia to rozważ to miejsce.

Dziękujemy, GosRav

Gościniec Dworak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goniądz, Województwo podlaskie
Knyszyn, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Gościniec Dworak? Podziel się wrażeniami!